Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Впевнена перемога Катерини Володько та прикра поразка Дар'ї Снігур на турнірі в ОАЕ

У понеділок в Дубаї стартував жіночий хардовий турнір серії ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів. Серед учасниць змагання Дар'я Снігур (№138 WTA) та Катерина Володько (№323 WTA). Остання, щоб потрапити до основної сітки, розпочала змагальний шлях з кваліфікації. Вчора 36-річна тенісистка у вирішальному матчі здолала Лію Каратанчеву (№573 WTA) з Болгарії  - 6:4, 6:1.

Сьогодні Володько зіграє перший матч в основі. Суперницею української тенісистки буде Вікторія Кужмова (№147 WTA) з Словаччини.

На жаль невдача спіткала Дар'ю Снігур. Наша співвітчизниця, посіяна в Дубаї під четвертим номером, програла володарці вайлд-кард Ребеці Шрамковій (Словаччина; №318 WTA) - 4:6, 3:6.

Зазначимо, на старті першої партії Дар'я вела в рахунку 3:0 з двома брейками. Другий сет українка українка теж розпочинала з брейку але у черговий раз не втримала перевагу.

Катаріна Завацька завершує виступи на турнірі у Франції

Вчора у французькому місті Анже розпочався хардовий турнір серії WTA 125. З трьох українських тенісисток у перший ігровий день на корт вийшла Катаріна Завацька (№312 WTA). Її суперницею була Джессіка Понше (№172 WTA) з Франції.

Напружений поєдинок тривав 3 години і 31 хвилину та завершився на користь місцевої тенісистки - 5:7, 7:6(2), 6:7(3).

Під час матчу Катаріна Завацька мала непогані шанси схилити шальки терезів на свою користь, адже у третій вирішальній партії вела в рахунку 5:3 і подавала на матч. Однак змарнувала свій шанс.