ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ НАД КОЛУМБІЙЦЯМИ У МАТЧІ КУБКА ДЕВІСА

15 вересня в Каспі (Грузія) завершився поєдинок Першої Світової групи Кубка Девіса за участю збірних України та Колумбії.

Починався другий ігровий день з рахунку 1-1. Першими на корт вийшли пари. Українському дуету Ілля Білобородько / В'ячеслав Белінський протистояли титуловані Хуан Себастьян Кабаль / Роберт Фара.

Нагадаємо, у 2019 році колумбійці вигравали титули на Вімблдоні та US Open.

Гра тривала 1 годину і 14 хвилин. Південноамериканський тандем прогнозовано легко переміг - 6:2, 6:4.

Рятувати становище вийшов Олексій Крутих (№253 ATP). Його опонентом був перший номер колумбійців Даніель Елаї Галан (№88 ATP).

Суперник виграв першу партію 6:3 і доля матчу зависла на тоненькій волосинці. Однак Олексій проявив свої найкращі бійцівські якості і зміг переламати хід гри на свою користь здобувши вольову перемогу - 3:6, 6:0, 6:3.

Рахунок у матчі зрівнявся - 2-2. Тож все вирішувалось у заключній зустрічі Владислава Орлова (№408 ATP) та Ніколаса Мехії (№305 ATP). У важкому двобої, що тривав 3 години і 16 хвилин перемогу відсвяткував українець - 5:7, 6:4, 7:6 (7:4).

Тож збірна України здолавши колумбійців з рахунком 3:2 виборола право зіграти у кваліфікації Кубка Девіса.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Щецін. Грунт. Пари. ½  фіналу. Молчанов Д. / Вега Ернандес Д. - Полсон Е. / Сачко В. - 4:6, 3:6.

ITF. Кігалі. Грунт. ¼ фіналу. Ваншельбойм Е. (№419 ATP) - Ірадукунда  Г. О. (№1118 ATP) - 1:6, 6:1, 3:6. Кроуфорд О. (№286 ATP) - Урсу В. - 6:2, 6:2.

ITF. Куршумлійська Баня. Грунт. ¼ фіналу. Гут М. (№559 WTA) - Єсипчук Д. - 7:5, 6:4. Пари. ¼ фіналу. Корашвілі О. / Сімунью С. - К’єза Е. / Ткачова М. - 6:3, 6:7(2), 10:8. ½ фіналу. Каргіна В. М. / Стоянова Я. - Корашвілі О. / Сімунью С. - 3:6, 2:6.

ITF. Ле Ньобург. Пари. Хард. Фінал. Колб М. / Колб Н. - Ферро Ф. Корнєєва А. - 6:7(7), 5:7.