ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА БАЙНДЛЬ НА СТАРТІ ТУРНІРУ В КИТАЇ

У понеділок у китайському місті Нінбо стартував хардовий турнір WTA 250 Ningbo Open. Після вильоту на стадії кваліфікації Катерини Володько серед учасниць змагання залишилась лише одна представниця від України Катерина Байндль (№88 WTA).

Вчора наша співвітчизниця провела свій перший матч в основі. Її суперницею була місцева тенісистка Юань Юе (№147 WTA). Попри поразку у першому сеті Катерина зуміла вибороти перемогу - 3:6, 6:4, 6:3.

Гра тривала 2 години і 15 хвилин.

Це була друга очна дуель тенісисток. Байндль вдалось реваншуватись за поразку місячної давнини на турнірі у Стенфорді.

Далі за сіткою Катерина гратиме проти восьмої сіяної італійки Лучії Бронцетті.

ОЛЕКСІЙ КРУТИХ ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА СТАДІЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ПОРТУГАЛЬСЬКОГО ЧЕЛЕНДЖЕРА

На превеликий жаль Олексій Крутих (№256 ATP) не зміг пробитись в основну сітку грунтового челенджера у португальській Бразі. У фіналі кваліфікації українець поступився іспанцю Хав'єру Барранко (№345 ATP) - 5:7, 6:3, 3:6.

Це перша очна зустріч тенісистів на корті. Поєдинок тривав 2 години і 29 хвилин.

Зазначимо, у першій партії Олексій вже на старті програвав 0:3 віддавши дві свої подачі, однак зумів зрівняти рахунок. Доля сету вирішилась в 11 геймі. Суперник з четвертої спроби реалізував брейк-пойнт.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 25 ВЕРЕСНЯ:

WTA 250. Нінбо. Хард. Пари. ⅛ фіналу. Володько К. / Вей С. - Фен Ш. / Чжен В. - 6:4, 4:6, 2:10.

ITF. Фалун. Хард. 1/16 фіналу. Брайнін О. (№747 ATP) - Мріда Й. (№808 ATP) - 6:3, 6:3.