Віталій Сачко — перемога в країні інків. Цікаві факти з життя тенісних зірок

Віталій Сачко — перемога в країні інків

Український тенісист Віталій Сачко бере участь у турнірі серії Challenger з призовим фондом $52080, що цими днями проходить у Лімі.

У матчі першого кола суперником українця був аргентинець Факундо Багніс (№125 ATP). Гра тривала 2 години та 52 хвилини. У третьому сеті Віталій був за крок від поразки в матчі. Впродовж дванадцятого гейму аргентинський тенісист не реалізував два матчболи на подачі українця. Але нашому тенісистові вдалось відігратись і перевести гру на тай-брейк. Ведучи 4-1 та 5-2 Віталій Сачко розтринькав перевагу, дозволивши Багнісу зрівняти рахунок. Але цього дня фортуна була на боці українця — 7-5. Переможний рахунок матчу - 3-6, 6-1, 7-6(5).

У другому колі Віталій Сачко зустрінеться ще з одним представником Аргентини - Хуаном Мануелем Черундоло.

Цікаві факти з життя тенісних зірок

Чимало вболівальників давно звернули увагу на годинник,  іспанця Рафаеля Надаля. Це й не дивно, адже Рафа єдиний тенісист на планеті, який виходить на корт не знімаючи цей аксесуар.

Десять років триває співпраця іспанського тенісиста з молодим швейцарським брендом Richard Mille, що став одним із спонсорів Рафаеля Надаля.

Під час тестових випробувань іспанець зламав пів дюжини прототипів, які не витримували навантажень на корті. Ламалось все окрім самого механізму.

За перших два роки співпраці Рафаеля Надаля з компанією Richard Mille сталося дві крадіжки годинника — з роздягальні “Мастерсу” у Торонто і з готельного номера в Парижі.

Остання модель, з якою іспанець здобув перемогу на кортах “Ролан Гаррос” коштує $1 млн — сплав титану, алюмінія та ванадія. Вага годинника 18 грам, з них на сам механізм припадає 3,35 грами.