Віталій Сачко чвертьфіналіст челенджеру в Швейцарії. Чергова впевнена перемога Іллі Марченка у Мексиці.

Віталій Сачко чвертьфіналіст челенджеру в Швейцарії

У Лугано триває хардовий турнір серії Challenger. У четвер були зіграні заключні матчі другого раунду. Після поразки Олексія Крутих надії українських вболівальників були пов'язані з виступом Віталія Сачка (№338 ATP). Українець змагався за місце у чвертьфіналі проти тенісиста з Туреччини Алтуга Челікбілека (№214 ATP).

Попри те, що суперник вважався фаворитом протистояння впевнену перемогу здобув Віталій - 6:4, 6:3. Поєдинок тривав 1 годину і 21 хвилину.

Загалом це була третя очна дуель спортсменів. Попереду Сачко - 2-1.

Сьогодні Віталій проведе черговий матч. Цього разу проти ще одного турецького тенісиста Джема Ілкеля (№280 ATP).

Чергова впевнена перемога Іллі Марченка на челенджері у Мексиці

Українець Ілля Марченко (№386 ATP) впевнено виступає на хардовому челенджері у Пуерто-Вальярта. З урахуванням кваліфікації тенісист здобув четверту поспіль перемогу. Цього разу суперником Іллі у другому раунді став американець Крістіан Ленгмо (№462 ATP).

Поєдинок тривав 1 годину і 26 хвилин. У підсумку 6:4, 6:3 на користь нашого співвітчизника.

Зазначимо, на турнірі Марченко не програв ще жодного сету.

Наступну гру українець проведе проти португальця Гастао Еліаша (№230 ATP).

Українці на картах світу:

ITF. Жінки. Трнава. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Радівоєвич Л. (№279 WTA) - Снігур Д. (№158 WTA) - 2:6, 1:6.

ITF. Жінки. Пари. Анталія. Грунт. ¼ фіналу. Дема В. / Юлдашева С. - Феррара В. / Педоне Дж. - 7:5, 6:1.

ITF. Жінки. Пари. Бока Ратон. Грунт. ¼ фіналу. Баптіст Х. / Осігве В. - Баррера А. І. / Стародубцева Ю. - 5:7, 6:2, 10:3.

ITF. Чоловіки. Актобе. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Брайнін О. (№928 ATP) - Такахасі Ю. (№690 ATP) - 7:5, 1:6, 6:3.

ITF. Чоловіки. Квінта до Лаго. Хард. 1/16 фіналу. Кравченко Г. (№566 ATP) - Жаке К. (№457 ATP) - 4:6, 6:1, 8:10.