Українські тенісисти готуються до поєдинку з норвежцями у Кубку Девіса

Катерина Бондаренко програє на старті турніру в Дубаї

На жаль Катерина Бондаренко не змогла підтримати переможну ходу Дар’ї Снігур і Лесі Цуренко. У стартовому матчі вчорашнього ігрового дня українська тенісистка програла представниці Білорусі Юлії Гатовці - 2:6, 6:7(6).

Попри поразку в одиночці Бондаренко продовжує виступи у парному розряді. В дуеті з Лідією Морозовою (Білорусь) українка обіграла тандем у складі Джоанни Гарленд (Тайвань) та Ліни Глушко (Ізраїль) - 7:5, 6:1.

Суперник україно-білоруської пари у чвертьфіналі визначиться сьогодні у матчі Самір / Шинікова – Гумулья / Се Шу-Їн.

Збірна України продовжує підготовку до надважливого матчу Кубка Девіса проти команди Норвегії. До протистояння з нащадками вікінгів готуються пять тенісистів: Ілля Марченко, Сергій Стаховський, Віталій Сачко, Олексій Крутих та Денис Молчанов.

Матчева зустріч із збірною Норвегії відбудеться 26-27 листопада у Осло. Переможець протистояння отримає право зіграти у кваліфікації з командами, що займуть 5-18 місця на стартуючій незабаром фінальній частині Кубка Девіса.

Не дивлячись на те, що в далекому минулому ми двічі перемогли норвежців, зараз наш суперник доволі міцний горішок. І все завдяки їх лідеру Касперу Рууду. Крім нього до складу команди потрапили Віктор Дурашовч (№ 335 ATP), Лукас Ліллінген (№ 1289 ATP), Андрея Петовіч (№ 1822 ATP) та Герман Гоєрал.

Фінальний етап Кубка Девіса розпочинається

25 листопада відразу в трьох містах Інсбруку, Турині та Мадриді пройде фінальна частина Кубку Девіса. У реформованому турнірі беруть участь 18-ть збірних. Чотири з них - Іспанія, Канада, Великобританія та команда Федерації тенісу Росії - півфіналісти попереднього розіграшу. Ще дванадцять збірних завоювали право зіграти на фінальній стадії турніру вигравши кваліфікацію. Франція та Сербія отримали вайлд-кард від організаторів.

Всі команди було розподілено на шість груп. У чвертьфіналі отримають право зіграти переможці та дві збірних, що матимуть кращі показники серед посівших друге місце.