ТРІУМФАЛЬНА ПЕРЕМОГА ЯНІКА ЗІННЕРА НА «МАСТЕРСІ» У МАЯМІ. ЗАВАЦЬКА ПЕРЕМАГАЄ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ.

ТРІУМФАЛЬНА ПЕРЕМОГА ЯНІКА ЗІННЕРА НА «МАСТЕРСІ» У МАЯМІ

Італійський тенісист Яннік Зіннер став переможцем хардового турніру ATP 1000, що у неділю фінішував на кортах Маямі. У вирішальному матчі представник Апеннінського півострова доволі легко здолав Григора Дімітрова з Болгарії (№12 ATP) - 6:3, 6:1.

Гра тривала 1 годину і 13 хвилин.

Це вчетверте перетнулись турнірні шляхи Янніка та Григора. Перевага на боці італійця - 3-1.

Трофей завойований у Маямі став третім для Зіннера у поточному сезоні. Нагадаємо, в його активі перемоги на Australian Open і Роттердамі.

Зазначимо, окрім завойованого титулу італієць вже має у своєму доробку два «Мастерси» - у Торонто (2023) і Пекіні (2023).

В оновленному рейтингу ATP Зіннер посяде другу сходинку посунувши Карлоса Алькараса.

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПЕРЕМАГАЄ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ WTA 250 У КОЛУМБІЇ

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№179 WTA) зіграє у основній сітці грунтового турніру WTA 250, що у понеділок стартує у столиці Колумбії Боготі. У фіналі кваліфікації українка у трьох сетах переграла американку Ельвіну Калієву (№216 WTA) - 0:6, 6:3, 6:3.

Матч тривав 2 години і 8 хвилин.

Це було перше очне протистояння дівчат.

В основній сітці компанію Катаріні Завацькій складе Юлія Стародубцева, яка розпочне матчем проти Сари Еррані.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Балфур С. - Крутих О. (№401 ATP) - 2:6, 1:6.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. Фінал. Хассі Дж. (№452 ATP) - Урсу В. (№425 ATP) - 6:2, 6:4.