СТАРОДУБЦЕВА ЗАЗНАЄ ПОРАЗКИ ВІД ВЕТЕРАНКИ ІТАЛІЙСЬКОГО ТЕНІСУ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

НЕСПОДІВАНА ПОРАЗКА ЯСТРЕМСЬКОЇ НА СТАРТІ ТУРНІРУ У ЧАРЛЬСТОНІ

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№32 WTA) не змогла подолати стартовий раунд на грунтовому турнірі WTA 500 у Чарльстоні (США). У 1/16 фіналу українка у трьох сетах програла Магді Лінетт (№63 WTA) з Польщі - 6:0, 4:6, 3:6.

Поєдинок дівчат тривав 1 годину і 46 хвилин.

У особистому заліку попереду все ж Даяна - 3-1.

На жаль після Australian Open 2024 українській тенісистці не вдалось виграти бодай два матчі поспіль. Статистика Ястремської за цей період - три перемоги і шість поразок.

У ⅛ фіналу переможниця зіграє проти сіяної під першим номером Джессіки Пегули (№5 WTA).

ЮЛІЯ СТАРОДУБЦЕВА ЗАЗНАЄ ПОРАЗКИ ВІД ВЕТЕРАНКИ ІТАЛІЙСЬКОГО ТЕНІСУ НА ТУРНІРІ В КОЛУМБІЇ

Юлія Стародубцева (№136 WTA) завершила виступи на грунтовому турнірі WTA 250 у Боготі. У першому раунді українка не змогла обіграти 36-річну італійку Сару Еррані (№117 WTA) поступившись суперниці у двух сетах - 2:6, 6:7(5).

Гра тривала 1 годину і 45 хвилин.

У другій партії Юлія мала шанс зрівняти рахунок у матчі адже вела в рахунку з двома брейками - 5:2.

Це була друга очна зустріч тенісисток. Суперниця взяла реванш за минулорічну поразку на змаганнях WTA 125 у Коліні (Чилі).

У 1/8 фіналу Еррані зіграє проти 3-ї сіяної іспанки Сари Соррібес Тормо (№50 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 250. Богота. Грунт. 1/16 фіналу. Завацька К. (№195 WTA) - Бара І. (№178 WTA) 6:2, 3:6, 4:6. Пари. ⅛ фіналу. Бара І. / Стародубцева Ю. - Калашнікова О. / Пітер К. - 5:7, 7:5, 10:5.

ATP Challenger. Барселона. Грунт. 1/16 фіналу. Крутих О. (№409 ATP) - Де Йонг Є. (№155 ATP) - 1:6, 3:6. Сачко В. (№187 ATP) - Ламазін Т. (№286 ATP) - 6:7(6), 6:1, 7:5.

ITF. Санта-Маргеріта-ді-Пула. Грунт. 1/16 фіналу. Соболєва А. (№323 WTA) - Кубка М. (№355 WTA) - 6:2, 6:4.

ITF. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Фомін І. / Мілушев А. - Маштаков М. / Васа Е. - 1:6, 2:6.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ⅛ фіналу. Джавакян Ю. / Султанов Х. - Маамун К.-М. / Сафват М. - 6:2, 6:3. Білобородько І. / Ужиловський В. - Ломакін Г. / Сімакін І. - 5:7, 4:6.