Стаховський та Сачко долають перший раунд. Miami Open - прикрі втрати серед українок.

Стаховський та Сачко долають перший раунд

У швейцарському Лугано стартував чоловічий тенісний турнір серії Challenger з призовим фондом €44,820.

В турнірі бере участь четверо українських тенісистів -  Сергій Стаховський, Ілля Марченко, Віталій Сачко та Денис Молчанов.

Вчора перше коло успішно подолали Сергій Стаховський, впевнено перегравший італійського кваліфаєра Франческо Форті (№442 ATP) з рахунком 6-4, 6-2 та Віталій Сачко. Останній, пройшовши два раунди кваліфікації, у першому колі основної сітки отримав у суперники четвертого сіяного австралійця Марка Полманса (№137 ATP). У важкому трисетовому поєдинку перемога була на боці українця – 2-6, 6-4, 6-2.

Сьогодні на корт вийде Ілля Марченко. Його суперником у першому колі буде німець Даніель Мазур.

В парному розряді Денис Молчанов та Сергій Стаховський святкували вчора перемогу над іспанським дуетом Давід Марреро / Адріан Менендес-Масейрас – 4-6, 6-4, 10-4.

Також, сьогодні за вихід до чвертьфіналу позмагається україно-турецький тандем у складі Віталія Сачка та Алтуга Джелікбілека. Їх опонентами будуть американці Натан Паша та Макс Шнур.

Miami Open - прикрі втрати серед українок

В Маямі стартував турнір серії WTA 1000.

Леся Цуренко в першому колі кваліфікації не змогла вийти на корт проти росіянки Варвари Грачової. У нашої спортсменки виникли проблеми з ліктем правої руки.

В основній сітці змагань Україну представлятимуть дві тенісистки. Марта Костюк в стартовому раунді гратиме проти болгарки Цветани Піронкової. Пята ракетка світу Еліна Світоліна в другому колі зустрінеться з американкою Шелбі Роджерс.

Українці на кортах світу:

- Катерина Бондаренко не змогла подолати перший раунд на тенісному турнірі серії ITF в Буенос-Айресі. Українська тенісистка поступилась аргентинці Жасмін Ортенсі (№673 WTA) з рахунком 6-4, 2-6, 3-6. Поєдинок тривав 2 години і 11 хвилин.

- Владислав Орлов програв стартовий поєдинок на турнірі серії  Challenger в Задарі. Його суперником був словак Лукаш Кляйн (№276 ATP). Рахунок зустрічі – 1-6, 2-6.