СНІГУР ВИБОРЮЄ ТИТУЛ. КОСТЮК ПОСТУПАЄТЬСЯ ЧЕТВЕРТІЙ РАКЕТЦІ СВІТУ У ФІНАЛІ.

ДАР’Я СНІГУР ВИБОРЮЄ ТИТУЛ НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ

Українська тенісистка Дар’я Снігур (№132 WTA) вийшла переможцем хардового турніру ITF, що у неділю завершився у Кальві. У вирішальному двобої українка сіяна на змаганнях під першим номером переграла швейцарку Валентину Різер (№264 WTA) - 6:3, 6:2.

Матч тривав лише 1 годину і 10 хвилин.

Це було перше побачення дівчат на корті.

Для Дар’ї це перший титул у поточному сезоні. До цього найвищим здобутком був вихід у фінал на змаганнях у чеських Ржічанах. Всього ж в активі Снігур вісім виграних ITF-ів.

МАРТА КОСТЮК ПОСТУПАЄТЬСЯ ЧЕТВЕРТІЙ РАКЕТЦІ СВІТУ У ФІНАЛІ ТУРНІРУ WTA 500 У ШТУТГАРТІ

На превеликий жаль для українських вболівальників Марта Костюк (№27 WTA) не змогла вибороти титул на грунтовому турнірі WTA 500 у Штутгарті. У фіналі українка у двох сетах програла четвертій ракетці світу Єлені Рибакіній з Казахстану - 2:6, 2:6.

Поєдинок тривав 1 годину і 11 хвилин.

Це була четверта зустріч тенісисток. Рахунок став рівний - 2-2. Нагадаємо, вперше турнірні шляхи дівчат перетнулись ще у 2017 році у півфіналі юніорського Australian Open. Тоді Марта впевнено перемогла - 6:1, 7:5 виборовши згодом і титул.

В оновленому рейтингу Костюк піднялась на 21-у сходинку, оновивши особисте досягнення.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 21 КВІТНЯ:

ATP 500. Барселона. Грунт. Фінал. Ціціпас С. (№7 ATP) - Рууд К. (№6 ATP) - 5:7, 3:6. Пари. Фінал. Ні Ю. / Зеліньскі Я. - Гонсалес М. / Молтені А. - 6:4, 4:6, 9:11.

ATP 250. Бухарест. Грунт. Фінал. Навоне М. (№52 ATP) - Фучовіч М. (№82 ATP) - 4:6, 5:7. Пари. Фінал. Хеліоваара Х. / Паттен Х. - Думбія С. / Ребуль Ф. - 3:6, 5:7.

ATP 250. Мюнхен. Грунт. Фінал. Фріц Т. (№15 ATP) - Штруфф Я.-Л. (№28 ATP) - 5:7, 3:6. Пари. Фінал. Міс А. / Штруфф Я.-Л. - Бхамбрі Ю. / Оліветті А. - 6:7(6), 6:7(5).

WTA 500. Мюнхен. Грунт (indoor). Фінал. Чань Х.-Ч. / Кудерметова В. - Ейкері У. / Ніл І. - 4:6, 6:3, 10:2.

WTA 250. Руан. Грунт (indoor). Фінал. Лінетт М. (№60 WTA) - Стівенс С. (№39 WTA) - 1:6, 6:2, 2:6. Пари. Фінал. Бейнс Н. / Ламсден М. - Бабош Т. / Хромачова І. - 3:6, 4:6.