Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Снігур у чвертьфіналі турніру ITF. Олексій Крутих – з волею до перемоги. Рафаель Надаль не гратиме в Роттердамі

Снігур у чвертьфіналі турніру ITF

У французькому місті Пуатьє триває тенісний турнір серії ITF з призовим фондом $ 25  тисяч. Наша співвітчизниця Дар’я Снігур впевнено подолала другий раунд змагань перемігши місцеву тенісистку Амандін Есс (№284 WTA) – 6-1, 6-4.

Гра тривала 1 годину і 12 хвилин.

Сьогодні за вихід до півфіналу змагань Снігур побореться з італійкою Каміллою Розателло (№432 WTA).

Олексій Крутих – з волею до перемоги

Український тенісист Олексій Крутих вийшов до чвертьфіналу на турнірі ITF в Анталії. Наш спортсмен здобув вольову перемогу у другому колі змагань над бразильцем Матеусом Пучінеллі де Алмейдою (№689 ATP).

На старті першого сету Крутих програвав 3-0 та 4-1, але зміг переламати долю матчу на свою користь. Рахунок зустрічі 6-4, 6-1.

У боротьбі за місце у півфіналі змагань суперником Олексія буде один з учасників майбутнього матчу на Кубок Девіса, член збірної Ізраїлю Ішай Оліель  (№424 ATP).

Другий раунд став каменем спотикання для ще одного українця Олександра Овчаренка. Він поступився аргентинцю Факундо Хуаресу – 4-6, 2-6.

Іга Святек у фіналі Аделаїди

Визначилась перша фіналістка жіночого тенісного турніру Adelaide International. Польська тенісистка Іга Святек впевнено перемогла швейцарку Жіл Белен Тайхманн - 6-3, 6-2.

В іншому півфіналі, котрий недавно розпочався, за перемогу поборяться сіяна на турнірі другою швейцарка Белінда Бенчіч та американка Корі Гофф.

Рафаель Надаль не гратиме в Роттердамі

Рафаель Надаль через травму спини не візьме участь в турнірі, котрий стартує на наступному тижні в Роттердамі. Це може коштувати йому другого місця в рейтингу ATP. Іспанець лише на 115 очок випереджає росіянина Даніїла Медведєва, який маючи 9735 очок посідає третю сходинку у рейтингу.

Для того, щоб випередити Надаля росіянину потрібно вийти у фінал турніру серії ATP 500. Це принесе Медведєву 210 додаткових очок.