Сенсація на кортах Індіан-Веллс. Олексій Крутих здобуває титул на кортах Анталії.

Сенсація на кортах Індіан-Веллс

В ніч на понеділок в Сполучених Штатах завершився престижний тенісний турнір серії «Мастерс» BNP Paribas Open. У фіналі змагання з призовим фондом $8,584,055, яке проходило на кортах Індіан-Веллс, зустрілися американець Тейлор Фріц та легендарний Рафаель Надаль. На жаль іспанцю не вдалось продовжити свою переможну серію та здобути третій титул поспіль. Рафа поступився господарю кортів - 3:6, 6:7 (5:7). Це була перша поразка Надаля у поточному сезоні (20-1).

Для американського тенісиста перемога в турнірі стала лише другою в кар'єрі. До цього в активі Тейлора Фріца був лише титул здобутий в Істборні у 2019 році.

Попри програш у фіналі Рафаель Надаль піднявся на третю сходинку у рейтингу ATP. Його суперник посів 13-у позицію.

Олексій Крутих здобуває титул на кортах Анталії

У неділю в Анталії завершився тенісний турнір серії ITF з призовим фондом $ 25000. У боротьбі за титул зійшлися український тенісист Олексій Крутих та британець Біллі Харріс. Трисетовий поєдинок завершився на користь нашого співвітчизника - 6:4, 4:6, 6:2.

Для Крутих це лише другий титул в кар'єрі. У 2021 році українець вийшов переможцем тенісного турніру у Новомосковську.

Іга Свьонтек тріумфує в Індіан-Веллс

У неділю, 20 березня, в американському містечку Індіан-Веллс фінішував жіночий турнір серії WTA 1000. У вирішальному матчі на корт вийшли Іга Свьонтек та Марія Саккарі. Попри те що фаворитом поєдинку була польська тенісистка баланс очних зустрічей свідчив на користь представниці Греції - 1-3.

Фінальний матч пройшов за переваги Свьонтек. Польська тенісистка напрочуд легко здобула перемогу - 6:4, 6:1.

Чемпіонка «Ролан Гаррос»-2020 завоювала п'ятий титул в кар'єрі та другий у сезоні. В оновленому рейтингу WTA Іга Свьонтек посідає друге місце.

На превеликий жаль для Марії Саккарі, вона черговий раз поступилась у фіналі змагань. В активі грецької тенісистки лише один титул здобутий на турнірі в Рабаті у 2019 році.