Сенсаційна поразка лідера німецької збірної на командному турнірі United Cup

В останній день календарного року на Зеленому континенті розпочались матчі другого кола командного турніру United Cup 2023. Першими на Арену Кена Роузволла у Сіднеї вийшли збірні Німеччини та Чехії. Матч відкрило протистояння лідера німецької команди Александра Звєрєва (№12 ATP) та 21-річного Їржі Легечки (на фото; №81 ATP).

І тут трапилась перша гучна сенсація. Чеський тенісист впродовж 1 години і 33 хвилин впевнено здолав свого суперника з рахунком 6:4, 6:2.

Розвинути свій успіх збірна Чехії змогла завдяки впевненій грі Маріє Боузкової. 24-й номер світового рейтингу у двох партіях переграла Юле Німаєр (№65 WTA) - 6:2, 7:5.

У Брісбені збірна Бразилії після поразки у першому турі від італійців намагається взяти реванш у норвежців. Феліпе Мелігені Алвеш (№166 ATP) менш ніж за півтори години довів свою перевагу над Віктором Дурасовічем (№343 ATP) - 6:3, 6:3.

Підтримала переможний початок колеги по команді Беатріс Хаддад Мая (№15 WTA). Бразилійка легко здолала Малене Хельго (№319 WTA) - 6:4, 6:2.

Тож у норвежців залишаються примарні надії на свого лідера Каспера Рууда і Ульрікке Ейкері.