Сан-Хосе - складний заокеанський вояж для Калініної.

Тріо українських тенісистів завершують виступи на старті челенджера в Чехії

У понеділок в чеському місті Ліберець стартував грунтовий турнір серії Challenger Svijany Open. Паралельно з стартовими матчами основного раунду були зіграні фінали кваліфікацій.

Відразу три українських тенісисти змагалися за право продовжити боротьбу. Першим вийшов на корт Віталій Сачко. Його суперником був француз Джованні Мпечі Перрікар. Попри те що українець був фаворитом протистояння, впевнену перемогу здобув суперник - 1:6, 4:6.

Невдача спіткала ще одного представника України Олега Приходька. Наш співвітчизник поступився Суміту Нагалу з Індії - 5:7, 3:6.

Лише Олексій Крутих (на фото) стартував в основній сітці змагань. Український тенісист змагався з володарем вайлд-кард Ендрю Полсоном з Чехії. Напружений матч тривав 2 години і 35 хвилин та завершився на користь господаря кортів - 3:6, 7:6(10), 4:6.

Сан-Хосе - складний заокеанський вояж для Калініної

На цьому тижні більшість провідних тенісисток світу зібралися у Каліфорнії на турнірі серії WTA 500 Mubadala Silicon Valley Classic. Серед учасниць змагання вісім спортсменок з топ-20. Очолює список сіяних Марія Саккарі з Греції.

З українських тенісисток до Сан-Хосе завітала Ангеліна Калініна. Свій поєдинок першого раунду друга ракетка України проведе сьогодні вечором. У стартовому матчі жереб визначив їй за суперницю Корі Гофф. Для американської тенісистки це буде перша поява на корті з часу Вімблдону. В активі Калініної лише невдалий виступ на турнірі в Будапешті проти Катеріни Сінякової. Той поєдинок українська тенісистка не дограла знявшись за рахунку 3:6 на користь суперниці.

Зазначимо, у Калініної доволі складна сітка. У випадку перемоги у другому раунді на неї гіпотетично очікуватиме матч проти Наомі Осаки, а у чвертьфіналі можливе протистояння проти Паули Бадоси.