Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Переможний старт Людмили Кіченок на турнірі в Торонто. Українці на кортах світу.

 

Переможний старт Людмили Кіченок на турнірі в Торонто

На цьому тижні всі провідні тенісистки світу беруть участь у хардовому турнірі серії WTA 1000 в Торонто. Змагання є однією з останніх репетицій перед стартом US Open.

У другий ігровий день боротьбу за титул розпочали пари. Одним з перших на корт вийшов україно-латиський дует у складі Людмили Кіченок та Єлєни Остапенко. Волею жеребу їх суперницями стали норвежка Ульрікке Ейкері та американка Кетрін Харрісон.

Поєдинок тримав у напрузі вболівальників впродовж 1 години і 50 хвилин. Доля матчу вирішилась у третьому сеті. Рахунок 7:6(5), 4:6, 12:10 на користь Кіченок і Остапенко.

Щоправда зауважимо, суперниці мали шанси на загальний успіх. Адже у першій партії Ейкері та Харрісон вели на своїй подачі 5:4 40:0. Згодом на тай-брейку за рахунку 5:2 програли поспіль 5 розіграшів.

У другому колі україно-латиська пара змагатиметься з інтернаціональним дуетом Софія Кенін / Юлія Путінцева (США / Казахстан).

На жаль не змогла підтримати переможний старт сестри Надія Кіченок. Українка разом Терезою Міхалковою з Словаччини поступилась чесько-німецькому тандему Маріє Боузкова / Лаура Зігемунд - 3:6, 4:6.

 

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

  • Олег Приходько не зміг подолати перший раунд на челенджері в Сан-Марино. Українець поступився Максіму Жанв’є з Франції - 1:6, 6:3, 5:7.
  • Україно-казахський дует у складі Олексія Крутих та Деніса Євсеєва завершив виступи у першому колі на турнірі в місті Меербуш. Тенісисти програли німецькому тандему Фабіан Фаллерт / Хендрік Єбенс - 4:6, 5:7.
  • Українці Владислав Манафов та Олег Приходько здобули перемогу над хорватським дуетом Мілі Польїчас / Ніно Сердарушич у парному розряді на турнірі в Сан-Марино - 7:5, 6:3.
  • Катерина Володько (Бондаренко) програла стартовий матч у основі хардового турніру у місті Конкорд (США). Українка поступилась француженці Армоні Тан - 3:6, 5:7.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!