Переможна серія Олександра Овчаренка триває. Віталій Сачко вдруге на тижні поступається одному й тому ж супернику на турнірі в Чехії.

Віталій Сачко вдруге на тижні поступається одному й тому ж супернику на турнірі в Чехії

Після третього ігрового дня не залишилось українських тенісистів на турнірі у чеському місті Ліберець. У середу сподівання українських вболівальників були пов'язані з виступом Віталія Сачка. Суперником українця у другому раунді став француз Джованні Мпечі Перрікар.

Нагадаємо, у фіналі кваліфікації наш співвітчизник програв французу - 1:6, 4:6.

На жаль реванш не відбувся. Суперник вдруге був сильнішим. Рахунок 5:7, 3:6 на користь французького тенісиста.

Переможна серія Олександра Овчаренка триває

У сербському місті Нові Сад триває тенісний турнір серії ITF. Серед учасників змагання український тенісист Олександр Овчаренко. Вчора наш співвітчизник провів свій стартовий матч проти хорвата Івана Содана. Поєдинок тривав 52 хвилини та завершився впевненою перемогою українця - 6:1, 6:1.

Наступним суперником Овчаренка стане місцевий тенісист Деян Міланович.

Нагадаємо, на поточний момент в активі Олександра 11 перемог поспіль. За цей час українець віддав опонентам лише один сет.

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

• Олександр Белінський здобув перемогу на старті турніру в Пітешті. У першому раунді українець здолав румуна Ніколає Фрунзу - 7:6(5), 6:3.
  • Надія Кіченок в дуеті з Терезою Міхалковою з Словаччини програли стартовий матч на турнірі в Сан-Хосе китайській парі Сюй Іфань / Чжаосюань Ян - 3:6, 3:6.