Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

ПАДІННЯ З ОЛІМПУ. ЛЕГЕНДИ ТЕНІСУ ЗАЛИШАЮТЬ ЛОНДОН

Австрійський тенісист Домінік Тім вийшов до фіналу Підсумкового турніру ATP, що триває у Лондоні. У півфіналі він з рахунком 7-5, 6-7 (10:12), 7-6 (7-5) переміг першу ракетку світу серба Новака Джоковича. Зустріч тривала 2 години 57 хвилин.

Впродовж матчу на корті точилась рівна боротьба. У першого сеті сильнішим виявився Тім, завдяки єдиному брейку зробленому у 11 геймі.

У другому сеті  Новак Джокович отримав шанс виграти сет на подачі австрійця у 12-м геймі, однак не реалізував два сетболи. Розв'язка наступила на тай-брейку. Новак виявив характер  відігравши у Тіма 4 матчболи і врешті схилив шальки терезів на свою користь!

У третьому сеті суперники почергово брали свою подачу. Долю матчу вирішив черговий тай-брейк. Джокович впевнено повів 4:0 і здавалось, що серб впевнено доведе матч до перемоги. Іншої думки був Домінік Тім, вигравши шість розіграшів поспіль. Остаточний рахунок 7-5 і до фіналу виходить австрійський тенісист.

У другому півфіналі на корт вийшли іспанець Рафаель Надаль та росіянин Даніїл Медвєдєв. Завдяки єдиному брейку у восьмому геймі Рафа виграв перший сет 6-3. Здавалось, що більш досвідчений іспанець без проблем виграє цей матч. Однак вже на старті другого сету Надаль програє свою подачу. Росіянин повів у рахунку 3-0. У сьомому геймі іспанцеві вдалось відігратися.

Долю сету, і можливо матчу, вирішила помилка Рафаеля Надаля на  тай-брейку за рахунку 4-3 на користь Медвєдєва. Іспанець недбало пробив м'яча на суперника, вийшовши до сітки і отримав від росіянина “за ковмір”. Підсумковий рахунок 7-4 і рівність по партіям.

У третьому сеті було видно, що росіянин виглядає фізично свіжішим за Рафаеля Надаля. Іспанець програв дві свої подачі і матч 6-3, 6-7(4-7), 3-6.

Фінальний матч між австрійським тенісистом Домініком Тімом та росіянином Даніїлом Медвєдєвим розпочнеться сьогодні о 20:00 за київським часом. Перевага в особистих зустрічах 3-1 на користь Домініка Тіма. Востаннє суперники зустрічались 12 вересня на Відкритому чемпіонаті США. Тоді австрієць впевнено здолав росіянина 6-2, 7-6(9-7), 7-6(7-5). Що буде цього разу - побачимо.

Серед пар до фіналу потрапили Юрген Мельцер/Едуард Роже-Васслен та Веслі Коолхоф/Нікола Мектіч.

Результати Підсумкового турніру ATP. Пари.

Коолхоф В./Мектіч Н. - Гранольєрс М./Себальос О. 6-3, 6-4.

Мельцер Ю./Роже-Васслен Е. - Рем Р./ Солсбері Дж. 6-7(4-7), 6-3, 11-9.