Несподівана поразка Ястремської на турнірі в Боготі. Ангеліна Калініна у півфіналі парного розряду на турнірі в Чарльстоні.

Онс Жабер зупиняє переможний хід Калініної

Ангеліна Калініна (№42 WTA) не змогла пробитись до півфіналу жіночого тенісного турніру серії WTA 500 у Чарльстоні. У чвертьфіналі українська тенісистка поступилась представниці Алжиру Онс Жабер (№10 WTA) - 3:6, 2:6.

Попри поразку Ангеліна Калініна покращить особисту позицію у рейтингу WTA. На сьогоднішній день українка посідає 36-е місце маючи у своєму активі 1278 очок.

Вчора визначилась решта учасниць квартету, які продовжать боротьбу за перемогу в турнірі. Півфінальні пари склали Онс Жабер і Аманда Анісімова та Белінда Бенчіч і Єкатєріна Александрова.

Ангеліна Калініна у півфіналі парного розряду на турнірі в Чарльстоні

Попри поразку в одиночному розряді Ангеліна Калініна продовжує виступи на турнірі в Чарльстоні. В дуеті з швейцаркою Беліндою Бенчіч дівчата декласували своїх суперниць Анну Боднар та Магдалену Френх (Угорщина / Польща) - 6:1, 6:2. Поєдинок тривав 1 годину і 1 хвилину.

Суперник україно-швейцарської пари у півфіналі визначиться сьогодні у протистоянні Вівіан Гайзен / Сюй Іфань (Німеччина / Китай) - Андрея Клепач / Магда Лінетт (Словенія / Польща).

Несподівана поразка Ястремської на турнірі в Боготі

Даяна Ястремська не змогла продовжити боротьбу за титул на тенісному турнірі серії WTA 250 в Боготі. Вчора українська тенісистка сенсаційно поступилась бразилійці Лаурі Пігоссі (№212 WTA) - 2:6, 6:4, 6:7(3).

Даяна мала відмінні шанси на перемогу. У вирішальній третій партії, в 12-му геймі, українська тенісистка не реалізувала 3 матч-пойнти на подачі суперниці.

У понеділок в оновленому рейтингу WTA Ястремська повернеться в топ-100.