Надаль 12-разовий переможець Барселони. Калініна перемагає на турнірі ITF.

Рафаель Надаль 12-разовий переможець Барселони

За підсумками минулого тижня Рафаель Надаль знову стане другою ракеткою світу. Це стало можливим завдяки успішному виступу на тенісному турнірі в Барселоні. У вирішальному матчі іспанець зустрівся з Стефаносом Ціціпасом. Для 22-річного грецького тенісиста це був другий фінал поспіль. Адже 18 квітня він тріумфував на “Мастерсі” в Монте-Карло.

Фінал у Барселоні тримав глядачів у напрузі 3 години і 40 хвилин. Рафаель Надаль переміг – 6:4, 6:7(6), 7:5. Для іспанського тенісиста це була дванадцята перемога на кортах Барселони. Фінальний матч став для Рафи найдовшим трисетовим поєдинком за всю його кар’єру.

Сорана Кирстя – перший титул за тринадцять років

25 квітня у Стамбулі завершився турнір серії WTA 250. У фіналі зустрілися сіяна на турнірі першою бельгійка Елізе Мертенс і румунка Сорана Кирстя. Остання напередодні змусила пакувати валізи нашу Марту Костюк. Рахунок півфінальної зустрічі - 6:4, 6:4.

У фінальному поєдинку Сорана Кирстя напрочуд легко і швидко виграла перший сет впродовж 29 хвилин – 6:1. Під час другого сету Мертенс зробивши брейк вела в сеті 5:2, але не втримала переваги і програла поспіль чотири гейми. Долю двобою вирішив тай-брейк. Бельгійська тенісистка програла всі подачі, що і вирішило долю матчу.

Підсумковий рахунок зустрічі  6:1, 7:6(3)  на користь Сорани Кирстя. Це перший титул на турнірах WTA у румунської тенісистки за останні  13 років. Востаннє вона тріумфувала у Ташкенті в 2008 році.

Українці на кортах світу:

Українська тенісистка Ангеліна Калініна виграла турнір серії ITF з призовим фондом $ 25 тисяч в португальському Оейраші. У фіналі українка здолала представницю Південної Кореї Чан Су Джон – 6:4, 4:6, 6:4.

Анастасія Соболєва не змогла вибороти другий поспіль титул у турнірі серії  ITF.  В Анталії її суперницею у фіналі стала тенісистка з Бурунді шоста сіяна Сада Нахіман. Рахунок 4:6, 6:7(8) на користь бурундійської спортсменки.

Tennis Europe Junior Tour

Sori Cup. Будапешт. (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Фінал. Семен Агинський – Тобіас Ляйтнер (Авст) – 6:1, 6:1.

CUKUROVA CUP. Адана. (U14; Category 2; Clay – Outdoor)

Фінал. Сокольвак Софія – Ірем Курт (Тур) – 6:1, 6:1.

Фінал. Пари. Софія Сокольвак/Адріана Ткаченко (Укр) – Анна Карцева/Анна Перельман (Рос) – 6:2, 6:2.

Турніри ФТУ

Всеукраїнські відбіркові змагання U18 (20.04.2021 - 25.04.2021)        Категорія: A. Ірпінь

Фінал. Жінки. Овчарова Єсенія - Паладі Софія – 4:6, 6:1, 7:6(4).

Фінал. Чоловіки. Хізрієв Марат - Худа Артем – 2:6, 3:6.