Мадрид - відомі фіналістки турніру.Людмила Кіченок не змогла пробитись до фіналу у Мадриді

Мадрид - відомі фіналістки турніру

Виходить на фінішну пряму жіночий тенісний турнір WTA 1000 у Мадриді. Вчора було зіграно півфінальні поєдинки в жінок. У першій парі на корт вийшли росіянка Єкатеріна Александрова (№45 WTA) та представниця Тунісу Онс Жабер (№10 WTA). Остання досить легко і невимушено здобула перемогу в матчі - 6:2, 6:3. Сам поєдинок тривав 1 годину і 2 хвилини.

Це було восьме очне протистояння тенісисток починаючи з 2016 року. І лише другу перемогу записала до свого активу туніська спортсменка (на фото).

У другій парі путівку до фіналу виборювали швейцарка Жиль Белен Тайхманн (№35 WTA) та американка Джессіка Пегула (№14 WTA). Представниця США впевнено переграла свою опонентку  - 6:3, 6:4.

Фінальний поєдинок між Онс Жабер та Джессікою Пегулою заплановано на суботу.

Людмила Кіченок не змогла пробитись до фіналу у Мадриді

Людмила Кіченок в дуеті з Єлєною Остапенко завершила виступи у парному розряді на турнірі WTA 1000 у Мадриді. Напередодні відбувся іх півфінальний матч проти сіяних на турнірі другими Габріели Дабровскі (Канада) і Джоанни Олмос (Мексика). Підсумковий рахунок протистояння - 7:5, 1:6, 6:10 на користь суперниць україно-латиського тандему.

Склад учасниць другого півфіналу визначиться сьогодні. Лідери посіву Сторм Сандерс та Чжан Шуай очікують на результат матчу Дезері Кравчик / Демі Схурс - Корі Гофф / Джессіка Пегула.

Українці на кортах світу:

• Ілля Білобородько пробився до чвертьфіналу на турнірі серії ITF у Анталії. Вчора, у матчі другого кола український тенісист здолав сіяного на турнірі першим німця Петера Геллера  - 7:5, 3:6, 7:6(7).
  • Анастасія Соболєва здобула другу поспіль перемогу на турнірі в Баштаді. У поєдинку другого кола вона здолала болгарку Дарію Шаламанову - 6:2, 6:1.