Мадрид. Сенсаційна поразка Каспера Рууда та чергове повернення Рафаеля Надаля.Людмила Кіченок вийшла до парного півфіналу на турнірі в Мадриді

Мадрид. Сенсаційна поразка Каспера Рууда та чергове повернення Рафаеля Надаля

В Мадриді триває чоловічий тенісний турнір серії «Мастерс». Його призовий фонд складає €6,744,165. Серед учасників змагання вісім тенісистів з топ-10. На рахунку трьох з них, Новака Джоковича, Александра Зверєва та Рафаеля Надаля, 10 виграних титулів.

Перша сенсація вчорашнього ігрового дня відбулась в одному з стартових матчів. Каспер Рууд у напруженому поєдинку поступився сербу Душану Лайовичу (№77 ATP) - 6:7(7), 6:2, 4:6.

Не без труднощів подолав друге коло діючий чемпіон турніру Александр Звєрєв. Німецький тенісист здобув вольову перемогу у протистоянні з хорватом Маріном Чілічем - 4:6, 6:4, 6:4.

Після півторамісячної перерви впевнений старт на турнірі взяв п’ятиразовий переможець Мадрида Рафаель Надаль. У двох сетах екс-перша ракетка світу здолав серба Міоміра Кецмановича - 6:1, 7:6(4).

Людмила Кіченок вийшла до парного півфіналу на турнірі в Мадриді

Інтернаціональний дует у складі Людмили Кіченок та Єлєни Остапенко пробився до півфіналу тенісного турніру серії WTA 1000 у Мадриді. Вчора україно-латиська пара  здолала швейцарський тандем у складі Белінди Бенчіч і Вікторії Голубіч - 6:3, 6:4.

У півфіналі на дівчат очікує поєдинок проти сіяних на турнірі другими канадійки Габріели Дабровскі та мексиканки Джоанни Олмос.

Півфінал турніру в Мадриді без Калініної

Вчора в Мадриді визначились півфіналістки тенісного турніру у жінок. На жаль серед цього квартету не буде Ангеліни Калініної (№37 WTA). Українська тенісистка поступилась у поєдинку з швейцаркою Жіль Белен Тайхманн (№35 WTA) - 3:6, 4:6.

Попри поразку вже з понеділка Калініна підніметься на одну сходинку у рейтингу WTA.

Окрім швейцарської тенісистки путівки до півфіналу змагань вибороли Онс Жабер, Єкатеріна Александрова та Джессіка Пегула.

Українці на кортах світу:

• Катерина Байндл (№136 WTA) не змогла подолати стартовий раунд на турнірі серії ITF у Вісбадені. Українська тенісистка поступилась словенці Полоні Херцог (№164 WTA) - 1:6, 3:6.
  • Володимир Ужиловський завершив виступи після першого кола тенісного турніра серії ITF у Каїрі. Український тенісист поступився тайцю Максимусу Джонсу - 3:6, 3:6.