Людмила Кіченок у півфіналі престижного турніру в ОАЕ. Українці на кортах світу:

Людмила Кіченок у півфіналі престижного турніру в ОАЕ

Після четверга не залишилось українських тенісисток в одиночному розряді хардового турніру в Дубаї. Тож увага вітчизняних вболівальників була прикута до змагань парниць. Тут за перемогу в турнірі продовжує боротьбу україно-латиський дует Людмили Кіченок та Єлєни Остапенко.

Вчора дівчата провели свій чвертьфінальний поєдинок. Їх суперницями були Ян Чжаосюань (Китай) та Вєра Звонарьова (росія).

Попри поразку у першій партії Людмила та Єлєна не тільки зрівняли рахунок, але й на супер тай-брейку вирвали перемогу в матчі програючи опоненткам 3:6. Підсумковий рахунок протистояння 6:7(3), 6:2, 10:8.

Після матчу українська тенісистка потиснула руку Ян Чжаосюань проігнорувавши Звонарьову.

Сьогодні, у півфіналі, Кіченок та Остапенко зіграють проти ерефійського тандему Кудерметова В. / Самсонова Л.

Українці на кортах світу:

ATP Challenger. Роверето. Пари. Хард (indoor). ¼ фіналу. Манафов В. / Приходько О. - Меріно А. / Пауль Я. - 6:3, 6:4.

ITF. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Ваншельбойм Е. (№513 ATP) - П’єрі С. (№1508 ATP) - 3:6, 6:3, 6:1.

ITF. Анталія. Пари. Грунт. ¼ фіналу. Ніклес Й. / Ваншельбойм Е. - Донєв Г. / Радулов І. - 6:1, 4:6, 10:4.

ITF. Нейплс. Грунт. ⅛ фіналу. Белінський В. (№623 ATP) - Лілов В. (№683 ATP) - 2:6, 6:7(6).

ITF. Нейплс. Пари. Грунт. ¼ фіналу. Нордквіст А. / Ренард Л. - Белінський В. / Гільєн Меса А. - 3:6, 2:6.

ITF. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Огеску С. (№920 WTA) - Дятлова К.(№1292 WTA)- 7:5, 4:6, 6:4.

ITF Тукуман. Грунт. ⅛ фіналу. Страхова В. (№355 WTA) - Попа М. С. (№1046 WTA) - 3:6, 6:2, 4:6.

ITF Тукуман. Пари. Грунт. ¼ фіналу. Страхова В. / Вісенс Мас Р. - Бандуровска К. / Леон С. - 6:1, 4:6, 10:6.