Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кончіта Мартінес - тренер року за версією WTA. Українські тенісисти на старті португальського челенджера.

 

 

Кончіта Мартінес - тренер року за версією WTA

Наприкінці року WTA оголосила про вручення премій за спортивні досягнення та внесок у розвиток тенісу. Тренером року за повідомленням прес-служби організації стала Кончіта Мартінес. Впродовж останніх років (з 2019) Мартінес є тренером третьої ракетки світу Гарбінє Мугуруси. Іспанська тенісистка у поточному році виграла три титули. Серед них Підсумковий турнір WTA.

Премію імені першого президента WTA Пічі Келмейер отримала американка Крісті Ан. Нагорода вручається тенісисткам за їх допомогу іншим учасницям туру поза межами корту.

Премію імені Карен Кранцке буде вручено Карлі Суарес Наварро. Ця нагорода вручається за професіоналізм та відданість грі. Нагадаємо, іспанська тенісистка впродовж кількох місяців на старті сезону проходила лікування борючись з лімфомою Ходжкіна.

Переможниць у номінаціях традиційно визначають учасниці туру шляхом голосування.

 

Українські тенісисти на старті португальського челенджера

У понеділок в португальському містечку Мая стартував чоловічий тенісний турнір серії Challenger Maia Open 2. Призовий фонд змагання складає €44,820. Список сіяних учасників очолює словак Андрей Мартін (№118 ATP). У турнірі візьмуть участь два представника України Олексій Крутих і Олег Приходько.

Переможець Анталії Крутих потрапив до основної сітки з альтернативного списку. Сьогодні український тенісист проведе на турнірі свій стартовий матч. Олексій зіграє з четвертим сіяним португальцем Гастао Еліашем (№219 ATP).

Олег Приходько розпочне виступи на турнірі у середу. Суперником українця в першому раунді стане іспанець  Едуардо Естеве Лобато (№326 ATP).

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!