КАТЕРИНА ВОЛОДЬКО ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ WTA 250 У КИТАЇ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

.

МАРІЯ САККАРІ ЗДОБУВАЄ ТРОФЕЙ НА БАТЬКІВЩИНІ АЦТЕКІВ

Грецька тенісистка Марія Саккарі (№9 WTA) стала переможцем хардового турніру WTA 1000, що у неділю завершився у Гвадалахарі. У фінальному матчі представниця Еллади здолала американку Керолайн Доулхайд (№111 WTA) - 7:5, 6:3.

Поєдинок тривав 1 годину і 45 хвилин.

Для Саккарі це лише другий титул в кар'єрі. Ще у 2019 році грекиня здобула свій єдиний трофей на турнірі WTA 250 у Рабаті.

Нагадаємо, минулоріч грецька тенісистка була за крок до перемоги у Гвадалахарі, однак програла у фіналі американці Джессіці Пегулі - 2:6, 3:6.

За підсумками змагання Марія підніметься на шосту сходинку у рейтингу WTA. Паралельно Саккарі веде боротьбу за місце на Підсумковому турнірі. Наразі у грекині 3010 очок і дев'яте місце у загальному заліку.

КАТЕРИНА ВОЛОДЬКО ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ WTA 250 У КИТАЇ

У понеділок в Китаї стартує хардовий турнір WTA 250 Ningbo Open. Серед його учасниць дві Катерини - Байндль і Володько. Остання розпочала свій змагальний шлях з кваліфікації.

У першому раунді українська тенісистка зіграла з китаянкою Вушуан Чжен (№685 WTA) - 6:2, 4:6, 6:4.

Матч тривав 1 годину і 54 хвилин.

У ці хвилини Володько грає у фіналі відбору проти німкені Анни-Лєни Фрідзам (№114 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Пардубіце. Грунт. ½ фіналу. Форейтек Й. (№744 ATP) - Ваншельбойм Е. (№418 ATP) - 6:4, 6:4.

ITF. Монастір. Хард. Пари. Фінал. Адкар В. / Гулін Г. - Возняк Х. / Адалоглу М. - 6:4, 3:6, 7:10.