Катерина Володько півфіналістка турніру у Таїланді. Несподівана поразка Іги Свйонтек на кортах Сіднея

Катерина Володько півфіналістка турніру у Таїланді

У тайському місті Нонтхабурі триває жіночий хардовий турнір з призовим фондом 40 тисяч доларів. У змаганні бере участь єдина українка Катерина Володько (№320 WTA).

Сьогодні наша співвітчизниця провела чвертьфінальний поєдинок проти четвертої сіяної Даліли Якуповіч (№251 WTA) з Словенії. Українка впевнено розпочала вигравши перший сет 6:3. У другій партії за рахунку 2:2 суперниця відмовилась від продовження боротьби.

Відтак у півфіналі Володько гратиме проти місцевої тенісистки Ланлани Тараруді (№639 WTA).

Паралельно, у дуеті з японкою Хіроко Кувата, українська тенісистка побореться за місце у фіналі з чесько-тайваньским тандемом Габріела Кнутсон / Я Ї Ян. Цей матч грається сьогодні.

Несподівана поразка Іги Свйонтек на кортах Сіднея

У п'ятницю на Зеленому континенті стартували півфінальні матчі United Cup. Першими на корт Арени Кена Розуолла вийшли збірні Польщі та Сполучених Штатів.

Розпочинали ігровий день лідерка світового рейтингу Іга Свйонтек та третя ракетка світу Джессіка Пегула. Доволі несподівано американка здобула легку перемогу впродовж 1 години і 11 хвилин - 6:2, 6:2. Таким чином Пегула перервала серію з чотирьох поразок поспіль в особистих зустрічах.

Друге очко збірній США приніс Френсіс Тіафо (№19 ATP). Американський тенісист переконливо переміг Каспера Жука (№245 ATP) - 6:3, 6:3.

Решта матчів будуть зіграні завтра. Першим у поєдинку проти Тейлора Фріца (№9 ATP) спробує відновити інтригу Хуберт Хуркач (№10 ATP). У жінок за перемогу побореться Магда Лінетт (№48 WTA). Її суперницею буде Медісон Кіз (№11 WTA).

Другий півфінал між збірними Греції та Італії стартував у ці хвилини.