Катерина Козлова – переможний старт у Сен-Мало. Мадрид – рекорд Надаля побитий.

Катерина Козлова – переможний старт у Сен-Мало

У Франції стартував тенісний турнір L'Open 35 de Saint-Malo з призовим фондом $ 115 тисяч. У першому колі Катерина Козлова (№137 WTA) перемогла француженку Діан Паррі (№308 WTA) - 6:2, 6:3. У другому раунді українка поміряється силами з  представницею Словаччини Анною Кароліною Шмідловою.

На старті змагань вибула сіяна на турнірі першою француженка Алізе Корне. Вона програла співвітчизниці Осеан Доден – 5:7, 7:6(8), 1:6.

Мадрид – рекорд Надаля побитий

На кортах Мадрида триває тенісний турнір серії “Мастерс”. В першому колі 17-річний іспанець Карлос Алкарас Гарфія переміг французького тенісиста Адріана Маннаріно 6:4, 6:0.

Гарфія став самим молодим переможцем матчу в історії турніру. Він побив рекорд свого співвітчизника Рафаеля Надаля.

Це не перший випадок, коли Гарфії вдалось перевершити легендарного тенісиста. У 2019 році на турнірі в Мурсії він у віці 15 років переміг Педро Мартінеса, який займав 140 позицію в рейтингу. На той час гравці 15 років або молодше обігрували тенісистів топ-200 лише чотири рази. Це були Рафаель Надаль, Рішар Гаске, Бернард Томич та Райан Харрісон.

Сергій Стаховський пробився до основної сітки тенісного турніру серії Challenger, що стартував у Празі. У фіналі кваліфікації українець здолав Деніса Істоміна 7:6(1), 6:1. Сьогодні у матчі першого кола Стаховський  гратиме з представником Казахстану Дмітрієм Попко.

Призовий фонд турніру складає 44 тисячі євро.

ITF World Tennis Tour Juniors. Nis Open 2021.

Фінал. Пари. Анастасія Ващенко / Анна Ващенко  (Укр) – Яна Стоянова / Йоана Константінова – 7:5, 6:3.

Tennis Europe Junior Tour. Herodotou Tennis Academy TE U16 G2.

Фінал. Пари. Кліо Марія Йоанну / Соня Жиєнбаєва - Марія Дробишева / Ніколета Паретзоглу – відмова.

Турніри Федерації тенісу України:

Турнір пам’яті Запорощенко В.Я. (26.04.2021 – 30.04.2021). Категорія: 1. U12. Херсон.

Фінал. Жінки. Ніколаєва Анастасія - Височенко Аліна - 1:6, 6:4, 6:3.

Фінал. Чоловіки. Дмитренко Артем – Ревенко Володимир – 6:3, 6:4.

Olimpa Cup (26.04.2021 – 29.04.2021). Категорія: 2. U12. Луцьк.

Фінал. Жінки. Рогальова Дар'я - Олексин Валерія – 4:6, 1:6.

Фінал. Чоловіки. Золотар Андрій – Кукуруза Назар – 6:1, 6:0