Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Каспер Рууд створює сенсацію у Турині. Стаховський у півфіналі французького челенджера.

Каспер Рууд створює сенсацію у Турині

В п'ятницю на Підсумковому турнірі ATP визначився останній учасник півфіналу. За путівку до заповітного квартету змагалися Андрєй Рубльов та Каспер Рууд. Після перемоги російського тенісиста у першій партії з рахунком 6:2 здавалось, що доля матчу вирішена. Шанси Рууда зійшли нанівець у другому сеті після програної подачі. Окрім палких вболівальників мало хто міг припустити, що справжня боротьба на корті щойно починається. Норвезький тенісист не тільки миттєво відігрався, але й не доводячи справу до тай-брейку у 12-у геймі заробив потрійний сетбол на подачі Рубльова. З другої спроби Касперу Рууду вдалось зрівняти рахунок у матчі.

Тож доля поєдинку вирішувалась у третій партії. Після обміну брейками в середині сету гра поступово наблизилась до тай-брейку, де фортуна посміхнулась норвезькому тенісисту. Підсумковий рахунок матчу 2:6, 7:5, 7:6(5) на його користь. Отож Каспер Рууд у дебютному для себе турнірі виборює місце у півфіналі.

Заключний поєдинок ігрового дня між Новаком Джоковичем та Кемероном Норрі був формальністю, оскільки ніяк не міг вплинути на підсумковий розподіл місць. Британець не спромігся чинити гідний опір першій ракетці світу та поступився 2:6, 1:6.

Сьогодні в Турині відбудуться обидва матчі півфінальної стадії. Першими на корт вийдуть Даніїл Медвєдєв та Каспер Рууд. Їх поєдинок розпочнеться о 15:00 за Києвом. Матч між Новаком Джоковичем і Александром Звєрєвим заплановано на 22:00.

Сергій Стаховський у півфіналі французького челенджера

Сергій Стаховський продовжив свою переможну серію на турнірі серії Challenger, що цього тижня відбувається у французькому містечку По. У чвертьфіналі український тенісист здолав п'ятого сіяного словака Норберта Гомбоша - 6:4, 1:6, 7:6(5).

У півфіналі Стаховський гратиме проти молдовського тенісиста Раду Албота (№137 ATP). Останній вчора обіграв іспанця Фелісіано Лопеса (№104 ATP) - 6:3, 7:6(5). Другу пару півфіналістів склали данець Хольгер Руне (№108 ATP) та чех Їржі Легечка (№159 ATP).