ІГА СВЙОНТЕК ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ. СЕНСАЦІЙНА ПОРАЗКА АЛЬКАРАСА.

ІГА СВЙОНТЕК ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ НА ТУРНІРІ В ДОСІ

Польська тенісистка Іга Свйонтек вийшла переможцем хардового турніру WTA 1000, що у суботу фінішував у столиці Катару Досі. У вирішальному матчі перша ракетка світу у двох сетах переграла тенісистку з Казахстану Єлену Рибакіну (№4 WTA) - 7:6(8), 6:2.

Фінальний поєдинок тривав 2 години і 19 хвилин.

Зазначимо, у першій партії Свйонтек поступалась 1:4 програвши дві свої подачі. Згодом на тай-брейку польській тенісистці вдалось відіграти сетбол.

Це була п'ята очна дуель дівчат у офіційних матчах. Рахунок став 3-2 на користь Рибакіної.

В активі Іги це перший титул у поточному сезоні та 18-й у кар'єрі.

СЕНСАЦІЙНА ПОРАЗКА АЛЬКАРАСА НА КОРТАХ БУЕНОС-АЙРЕСА

Екс-перша ракетка світу Карлос Алькарас Гарфія не зміг пробитись до фіналу на грунтовому турнірі ATP 250 IEB+ ARGENTINA OPEN, що проходить у столиці Аргентини Буенос-Айресі.

У ½ фіналу іспанський тенісист поступився Ніколасу Харрі (№21 ATP) з Чилі - 6:7, 3:6.

Матч тривав 1 годину і 58 хвилин.

Це була третя очна зустріч тенісистів і перша перемога чилійця.

Нагадаємо, Алькарас був діючим чемпіоном турніру. Минулого року іспанець у вирішальному протистоянні обіграв Камерона Норрі - 6:3, 7:5.

Зазначимо, у поточному сезоні Алькарас провів 8 поєдинків здобувши перемогу у шести.

У фінальному матчі переможець зіграє з господарем кортів Фернандо Діасом Акостою (№87 ATP).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Хаммамет. Грунт. ½ фіналу. Овчаренко О. (№898 ATP) - Жану Ф. К. (№376 ATP) - 4:6, 4:6.

ITF. Анталія. Грунт. ¼ фіналу. Фіта Болуда А. / Вісмане Д. - Діну К. / Олійникова О. - 6:3, 6:2.

ITF. Анталія. Грунт. ½ фіналу. Маштаков М. / Генов А. - Алтуна Т. / Вілкіч Б. - 6:0, 6:3. Фінал. Маштаков М. / Генов А. - Саріташ Г. / Тюркер М. Н. - 6:4, 3:6, 7:10.