ІГА СВЬОНТЕК ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ ПРЕСТИЖНОГО ХАРДОВИКА У ПЕКІНІ. ЗАВАЦЬКА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ТУРНІРІ У ПОРТУГАЛІЇ.

ІГА СВЬОНТЕК ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ ПРЕСТИЖНОГО ХАРДОВИКА У ПЕКІНІ

Екс-перша ракетка світу Іга Свьонтек (№2 WTA) стала фіналісткою хардового турніру серії WTA 1000, що триває у Пекіні. Вчора польська тенісистка у ½ фіналу не залишила жодних шансів американці Коко Гофф (№3 WTA) - 6:2, 6:3.

Поєдинок тривав 1 годину і 15 хвилин.

Це була 10 очна зустріч тенісисток. Беззаперечна перевага на боці польської тенісистки - 9-1.

Нагадаємо, Іга перервала вінстрік Гофф, який складався з 16 матчів поспіль. За цей проміжок Коко виграла змагання WTA 1000 у Цинциннаті та стала чемпіонкою US Open.

Сьогодні у вирішальному матчі за титул Свьонтек побореться з Людмілою Самсоновою (№22 WTA). Остання у суботу на шляху до фіналу залишила за бортом змагань  Єлену Рибакіну (№5 WTA) з Казахстану - 7:6(7), 6:3.

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ТУРНІРІ У ПОРТУГАЛІЇ

Катаріна Завацька вийшла до фіналу ITF-турніру у Лісабоні. У ½ фіналу українка у напруженому протистоянні у трьох сетах здолала господарку кортів Франсіску Жорже (№269 WTA) - 6:4, 3:6, 7:6(5).

Доля матчу вирішилась у драматичній третій партії. Вже на старті сету Катаріні довелось відіграватись з рахунку 1:3. Справа дійшла до тай-брейку, на якому українка поступалась 2:5. Та все ж цього дня фортуна була на боці Завацької, яка виграла п'ять розіграшів поспіль.

У фіналі змагань на українську тенісистку очікує зустріч з болгаркою Герганою Топаловою (№252 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 500. Чженчжоу. Хард. Кваліфікація. Фінал. Цуренко Л. (№49 WTA) - Учідзіма М. (№157 WTA) - 7:5, 6:1. Володько К. (№267 WTA) - Сяоді Ю (№220 WTA) - 6:4, 3:6, 1:1, гра триває.

ITF. Пазарджик. Грунт. ½ фіналу. Ваншельбойм Е. (№402 ATP) - Круміх М. (№617 ATP) - 4:6, 4:6. Пари. Фінал. Донєв Г. / Іванов С. А. - Додіг М. / Ваншельбойм Е. - 6:2, 6:1.