Гарбіньє Мугуруса тріумфує у Гвадалахарі. Епідемія травм на Підсумковому турнірі продовжується. Новак Джокович у півфіналі.

Гарбіньє Мугуруса тріумфує у Гвадалахарі

Сьогодні вночі у Гвадалахарі стали відомі імена переможців Підсумкового турніру WTA. В одиночному розряді першість розіграли Гарбіньє Мугуруса та Анетт Контавейт. Це було їх друге протистояння на корті впродовж тижня. Три дні тому іспанка взяла гору над представницею Естонії в останньому турі групового етапу -  6:4, 6:4.

У фінальному поєдинку, що тривав 1 годину і 39 хвилин, Мугуруса знову святкувала перемогу - 6:3, 7:5.

Іспанська тенісистка стала першою представницею Піренейського півострова кому вдалось перемогти на Підсумковому турнірі WTA. Здобутий титул дозволив Мугурусі зайняти третю сходинку у рейтингу WTA (5685 очок).

У парному розряді чемпіонками стали чеський дует у складі Барбори Крейчикової та Катеріни Сінякової. У фіналі дівчата переграли Се Шувей та Елізе Мертенс - 6:3, 6:4.

Нагадаємо, Крейчикова паралельно виступала в одиночному розряді, але зайняла останнє місце в групі Теотіуакан програвши всі матчі.

Епідемія травм на Підсумковому турнірі продовжується. Новак Джокович у півфіналі

Травми продовжують «викошувати» учасників Підсумкового турнірі ATP в Турині. Після Маттео Берреттіні змушений був знятись із змагання ще й Стефанос Ціціпас. У вівторок грецькому тенісисту довелось достроково припинити тренування. Причиною стала травма ліктя. У турнірній сітці Ціціпаса замінив британець Кемерон Норрі.

Організаторам терміново довелось викликати до Турину Аслана Карацева, оскільки викликає занепокоєння фізичний стан Хуберта Хуркача.

Вчорашній ігровий день розпочався матчем першої ракетки світу Новака Джоковича та  росіянина Андрєя Рубльова. Сербський тенісист здобув впевнену перемогу - 6:3, 6:2 і став другим півфіналістом Підсумкового турніру ATP.

Першу перемогу в турнірі здобув Каспер Рууд. Вчора він переграв Кемерона Норрі - 1:6, 6:3, 6:4. Норвезький тенісист зберігає шанси на потрапляння до півфіналу. Доля другої путівки у Зеленій групі визначиться у поєдинку Каспера Рууда і росіянина Андрєя Рубльова.