Феноменальний сезон Іги Свьонтек. Чіліч пермагає Рубльова.

Феноменальний сезон Іги Свьонтек

В перший день літа на Відкритому чемпіонаті Франції були зіграні перші чвертьфінальні матчі у жінок. В одному з поєдинків на корт вийшла перша ракетка світу Іга Свьонтек. Її черговою суперницею на шляху до титулу стала американка Джессіка Пегула. Однак, як і рівно два місяці тому на турнірі в Маямі, перемогу святкувала польська тенісистка. Рахунок зустрічі 6:3, 6:2.

Нагадаємо, це була 33-я перемога Іги Святек. Вона єдина тенісистка з топ-10, хто продовжує виступи на «Ролан Гаррос».

У півфіналі міць лідера світового рейтингу буде випробовувати росіянка Дарія Касаткіна.

Чіліч пермагає Рубльова.

У середу на кортах «Ролан Гаррос» визначились всі півфіналісти у чоловічій сітці турніру. В одному з матчів місце в квартеті виборювали росіянин Андрєй Рубльов і хорват Марін Чіліч. Останній черговий раз довів, що у свої 33-и роки може демонструвати високі результати.

Матч хорватського тенісиста на стадіоні Філіпа Шатріє тримав глядачів у напрузі 4 години і 14 хвилин. Доля поєдинку вирішилась на тай-брейку пятого сету. Підсумковий рахунок 5:7, 6:3, 6:4, 3:6, 7:6(2) на користь Чіліча.

Варто зазначити, хорватський тенісист вперше у кар'єрі вийшов до півфіналу Відкритого чемпіонату Франції. «Ролан Гаррос» єдиний з турнірів Grand Slam в фіналі якого ніколи не грав Марін.

Сьогодні Чіліч спробує пробитись до фіналу змагань Його суперником буде норвежець Каспер Рууд здолавший напередодні Хольгера Руне з Данії - 6:1, 4:6, 7:6(2), 6:3.

Українці на кортах світу:

• В’ячеслав Белінський здобув перемогу на старті грунтового турніру у містечку Кісельяк (Боснія та Герцеговина). Український тенісист здолав боснійця Дражена Петровича - 6:2, 6:2.
  • Вікторія Страхова подолала перше коло на турнірі серії ITF у містечку Анненхайм. Українка розгромила місцеву тенісистку Мелані Клаффнер - 6:0, 6:2.