Фаворити здобувають перші перемоги

У Австралії триває перший в історії командний United Cup 2023. Розпочинали другий ігровий день у Сіднеї збірні групи C.

У першому ж матчі вдалось скоротити рахунок чехам. Петра Квітова (№16 WTA) обіграла Джессіку Пегулу (№3 WTA) - 7:6(6), 6:4 звівши перевагу американців до мінімума.

Пощастило Френсісу Тіафо (№19 ATP). Його поєдинок проти Томаша Махача (№97 ATP) завершився достроково через відмову останнього - 6:3, 2:4. У підсумку американці виграли матчеву зустріч - 4:1.

У напруженій боротьбі проходила зустріч лідера італійської збірної Маттео Берреттіні (№16 ATP) та бразильця Тьяго Монтейро (№71 ATP). Їх поєдинок тривав 1 годину і 56 хвилин та завершився на користь представника Апеннінського півострова - 6:4, 7:6(7). У другому сеті південноамериканець мав відмінний шанс зрівняти рахунок по партіях, однак не реалізував два сетболи.

Переможне очко італійцям принесла Лучія Бронцетті (№54 WTA) легко здолавши Лауру Пігоссі (№118 WTA) - 6:0, 6:2.

У Перті впевнену перемогу здобули фаворити змагань греки. Третє очко еллінам принесла Марія Саккарі (№6 WTA). Гречанка не залишила шансів Вікторії Томовій (№90 WTA) - 6:3, 6:2. Решта матчів вже не мали значення.