Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Джокович затриманий австралійською владою в аеропорту Мельбурна. Перша перемога Надаля у новому сезоні.

 

Новак Джокович затриманий австралійською владою в аеропорту Мельбурна

Справа першої ракетки світу Новака Джоковича набуває нових обертів. По прибутті у Мельбурн сербський тенісист був затриманий прикордонною службою країни. Тривалий час Джокович знаходився в ізоляції у приміщенні аеропорту під охороною двох поліцейських доки правоохоронні органи вивчали документи у його справі. Головна претензія полягає в тому що серб так і не зміг надати доказів, які б підтверджували його звільнення від вакцинації за медичними показами.

Віза першої ракетки світу анульована, а сам Джокович переміщений до карантинного готелю доки розглядатиметься його апеляція. Досить сумнівно, що за таких обставин тенісист зможе зіграти на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Зі слів прем'єр-міністра країни Скотта Моррісона, «Джокович відправиться додому першим же рейсом», якщо владу Австралії не задовольнить його документ про медичний виняток. Цікаво, що за інформацією журналістів раніше до країни вже прибули три тенісисти, у яких віза і медичні документи були аналогічними тим, що надав при в'їзді Джокович.

6 січня австралійський суд розгляне судовий позов з приводу анулювання візи. За найгіршого сценарію сербському тенісисту буде заборонений в'їзд на Зелений континент впродовж трьох років.

 

 

Перша перемога Надаля у новому сезоні

Екс-перша ракетка світу Рафаель Надаль щойно вранці здобув свою першу перемогу в офіційному матчі починаючи з серпня 2021 року. На турнірі серії ATP 250 Melbourne Summer Set іспанський тенісист здолав Рікардаса Беранкіса з Латвії - 6:2, 7:5. Поєдинок тривав 1 годину 30 хвилин.

Наступним суперником Надаля, посіяного під першим номером, стане переможець матчу Олексій Попирін (Австралія) - Таллон Грікспор (Нідерланди).

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!