Доха. Леся Цуренко у фіналі кваліфікації. Дар’я Снігур - сурми перемоги з далекої Франції.

Доха. Леся Цуренко у фіналі кваліфікації

Леся Цуренко перемігши чешку Катеріну Сінякову з рахунком 6-3, 6-2 вийшла до третього кола кваліфікації тенісного турніру Qatar Total Open.

Її суперницею в боротьбі за вихід до основної сітки змагань стала німкеня Лаура Зігемунд, яка була сильніше за румунку Єлену-Габріелу Русе 6-2, 6-2.

Турнір категорії WTA 500 з призовим фондом $565 тисяч стартує в Досі у понеділок. Очолює список сіяних Еліна Світоліна. Окрім неї в турнірі гратимуть Кароліна Плішкова, Вікторія Азаренка, Белінда Бенчіч, Аріна Сабаленка, Петра Квітова.

Результати:

WTA. Доха. Крейчикова Б. - Букса К. - 3-6, 5-7. Пегула Дж. - Потапова А. - 6-2, 6-7(3), 7-6(8). Маттек-Сендс Б. - Шведова Я. - 6-2, 7-5.

ATP. Сінгапур. Фінал. Бублік А. - Попирін А. 6-4, 0-6, 2-6.

ATP. Монпельє. Фінал. Баутіста Агут Р. - Гоффен  Д. - 7-5, 4-6, 2-6.

Дар’я Снігур - сурми перемоги з далекої Франції

Українська тенісистка Дар’я Снігур здобула перший титул в дорослій кар’єрі на турнірах серії ITF. У фіналі змагань з призовим фондом $25 тисяч у французькому місті Пуатьє наша співвітчизниця здолала француженку Клару Бюрель (№217 WTA). Рахунок зустрічі – 6-3, 2-6, 7-5.

Олексій Крутих – а перемога була так близько

Олексій Крутих вийшов до фіналу турніру серії ITF з призовим фондом $ 15 тисяч у турецькій Анталії. Його суперником став третій сіяний італієць Рауль Бранкаччо  (№373 ATP).

На жаль 20-річному українцеві не вдалось здобути свій перший  у кар’єрі титул. Олексій Крутих поступився своєму опоненту - 4-6, 4-6.

Денис Молчанов – третій титул в сезоні

Український тенісист Денис Молчанов в дуеті з представником Казахстану Олександром Недовєсовим здобув титул в парному розряді на турнірі серії Challenger в Нур-Султані (Казахстан).

У фіналі україно-казахська пара перемогла американців Нейтана Пашу та Макса Шнура – 6-4, 6-4.