День сенсацій у Монреалі - лідери посіву залишають турнір.

День сенсацій у Монреалі - лідери посіву залишають турнір

У Монреалі триває хардовий турнір серії «Мастерс» за участю провідних тенісистів планети. У змаганні представлені сім гравців з топ-10. Не приїхали з різних причин Новак Джокович, Рафаель Надаль та Александр Звєрєв.

Третій ігровий день турніру був відзначений кількома гучними сенсаціями. Перша з них трапилась у поєдинку 4-ї ракетки світу Карлоса Алькараса Гарфії та американця Томмі Пола. Іспанський тенісист виграв перший сет 7:6(4) і впевнено вів у рахунку на старті другої партії - 3:0. Однак Полу вдалось відігратись і довести гру до тай-брейку. У вирішальний момент американець відіграв матчбол і схилив шальки терезів на свою користь - 7:6(7).

Доля матчу вирішилась у третьому сеті. Томмі Пол заволодів ініціативою і врешті здобув перемогу. Підсумковий рахунок - 6:7(4), 7:6(7), 6:3 на користь американця.

Ще один сенсаційний результат очікував поціновувачів тенісу у поєдинку Ніка Кірьоса та першої ракетки світу Даніїла Медвєдєва. Росіянин грав у статусі діючого володаря титулу. Попри програш першого сету австралієць здобув вольову перемогу - 6:7(2), 6:4, 6:2.

Зауважимо, Нік Кірьос зараз перебуває у відмінній ігровій формі. Для австралійця це була восьма перемога поспіль в одиночному розряді. На минулому тижні тенісист здобув титул у Вашингтоні. Окрім цього в активі Кірьоса два титули у серпні в парному розряді - в Атланті та Вашингтоні.

Олексій Крутих завершує виступи на челенджері у Німеччині

У Меербуші триває грунтовий турнір серії Challenger Rhein Asset Open. У третій ігровий день були зіграні матчі другого раунду. Свій черговий поєдинок провів Олексій Крутих. Суперником українця був перший сіяний Бернабе Сапата Міральєс з Іспанії.

На жаль суттєва різниця в класі далась взнаки. Крутих поступився своєму візаві - 1:6, 2:6.

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

• Данило Веремейчук (№1784 ATP) здобув перемогу на старті тенісного турніру серії ITF у місті Ейпен. Українець був сильнішим за Александра Вольфшмідта з Німеччини - 3:6, 6:4, 6:1.
  • Дар'я Лопатецька (№617 WTA) завершила виступи після першого раунду на турнірі серії ITF у Дандерюде. Українка поступилась данці Софії Намі Самаваті (№320 WTA) - 1:6, 5:7.