ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА ВПЕВНЕНО ДОЛАЄ ДРУГИЙ РАУНД НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА ВПЕВНЕНО ДОЛАЄ ДРУГИЙ РАУНД НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ

Українка Даяна Ястремська (№106 WTA) здобула другу поспіль перемогу на хардовому турнірі, що проходить на критих кортах в Анже. Цього разу наша співвітчизниця у двох сетах переграла кіпріотку Ралуку Георгіану Сербан (№235 WTA) - 6:4, 6:3.

Це була перша зустріч тенісисток на корті.

У чвертьфіналі Даяна гратиме проти американки МакКартні Кесслер.

Ястремська вперше з часу виграного турніру у Гродзиськ-Мазовецький (серпень 2023 р.) вийшла до ¼ фіналу на змаганнях під егідою WTA.

АНАСТАСІЯ СОБОЛЄВА ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ

Українська тенісистка Анастасія Соболєва (№324 WTA) не змогла подолати стартовий раунд на хардовому турнірі WTA 125 в Анже. У 1/16 фіналу наша співвітчизниця програла румунці Андрея Міту (№225 WTA) - 6:4, 3:6, 5:7.

Гра тривала 2 години і 26 хвилин.

Це була друга очна дуель спортсменок і знову перевага була на боці тенісистки з Румунії.

У вирішальній партії Соболєва мала шанс на перемогу. Українка вела на своїй подачі 5:4 30:0, однак не втримала переможний рахунок.

Нагадаємо, Анастасія розпочинала свій змагальний шлях з кваліфікації, де поступилась місцевій тенісистці Емелін Дартрон.  До основи Соболєва потрапила через відмову від участі у турнірі Ребекки Петерсон з Швеції.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Валенсія. Грунт. 1/16 фіналу. Фоменко В. - Лангле С. (№1766 ITF) - 6:7(5), 3:6.

ITF. Аль-Захра. Хард. 1/16 фіналу. Заїд М. Ш. (№1958 ATP) - Брайнін О. (№685 ATP) - 3:6, 3:6.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. 1/16 фіналу. Джавакян Ю. (№530 ATP) - Нестола Ф. - 6:1, 6:3. Айткулов А. (№1255 ATP) - Урсу В. (№484 ATP) - 1:6, 0:6.