Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Даяна Ястремська – клопотання відхилено, на черзі Лозанна

Даяна Ястремська – клопотання відхилено, на черзі Лозанна

Остаточно стало відомо, що Даяна Ястремська не зможе прийняти участь у Відкритому чемпіонаті Австралії. Незалежний трибунал відхилив клопотання про скасування тимчасового відсторонення.

Спортсменка може оскаржити це рішення в Спортивному арбітражному суді Лозанни.

За словами самої Даяни, спортсменка радилась з фахівцями, які вважають, що така низька концентрація местеролону свідчить про забруднення її зразка для аналізу.

 

Мельбурн - графік карантинних турнірів

WTA пішла на зустріч тенісисткам, які перебувають на суворому карантині і не мають можливості тренуватись. Для них з 3-го по 7-е лютого у Мельбурні буде організовано турнір - Grampians Trophy,  який матиме категорію WTA 500.

У змаганні приймуть участь 28 тенісисток. До складу учасниць потраплять 27 спортсменок, які виступають в одиночному розряді і одна з тенісисток-парниць з найвищим  рейтингом.

Нагадаємо, що на повному карантині знаходяться Вікторія Азаренко, Белінда Бенчіч, Анжеліка Кербер, українка Марта Костюк, Вероніка Кудерметова, Світлана Кузнецова та ще ціла група тенісисток з рейсів на яких було виявлено інфікованих на коронавірус.

Паралельно з цим турніром в період з 31 січня по 6 лютого пройдуть ще два - Gippsland Trophy та Yarra Valley Classic. В основній сітці змагань гратимуть 54 учасниці в одиночному розряді та 28 пар. В одному з цих турнірів зіграє українка Еліна Світоліна.

 

З понеділка, 25 січня, в містечку Кемпер, що розташоване в регіоні Бретань, на заході Франції, стартує основна сітка чоловічого тенісного турніру серії Challenger. Призовий фонд змагань складає 88 тисяч євро.

Український тенісист Ілля Марченко почав турнірний шлях зі стадії кваліфікації, отримавши перший номер посіву. У першому колі українець здолав француза Шона Куеніна – 6-4, 6-2. Сьогодні Ілля зустрінеться на корті з представником Китайського Тайпея  У Дун Лінем. Переможець зустрічі гратиме в основній сітці змагань.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!