Даяна Ястремська долає лідера посіву на турнірі в Бірмінгемі. Дар'я Снігур пробилась до чвертьфіналу турніру в Ілклі.

Даяна Ястремська долає лідера посіву на турнірі в Бірмінгемі

У Бірмінгемі триває жіночий тенісний турнір серії WTA 250. Вчора було зіграні заключні матчі другого кола. У центральному поєдинку ігрового дня на корт вийшли сіяна на турнірі під першим номером тенісистка з Латвії Єлєна Остапенко та Даяна Ястремська.

Це була перша очна дуель тенісисток на корті. Напружене протистояння тримало в напрузі глядачів впродовж 2 годин і 16 хвилин. Зрештою українська тенісистка записала до свого активу вольову перемогу - 3:6, 7:5, 7:5.

У чвертьфіналі Ястремська зіграє проти китаянки Чжан Шуай (№54 WTA).

Катерина Байндл долає друге коло на турнірі в Італії

У невеличкому муніципалітеті Гаїба, за 350 кілометрів на північ від Риму, триває трав'яний турнір серії WTA 125. Серед учасниць українська тенісистка Катерина Байндл.

Вчора наша співвітчизниця у напруженому матчі з господаркою кортів Федерікою Ді Сарра (№239 WTA) проторувала собі шлях до чвертьфіналу - 6:3, 3:6, 7:5.

Вже сьогодні українка позмагається з ще однією представницею Апеннінського півострова Сарою Еррані.

Дар'я Снігур пробилась до чвертьфіналу турніру в Ілклі

Українська тенісистка Дар'я Снігур (№132 WTA) цими днями бере участь у трав'яному турнірі серії ITF Ilkley Trophy. Вчора наша співвітчизниця виборола собі місце у чвертьфіналі загань. Українська тенісистка у трьох сетах довела свою перевагу над  Раною Аквою Штойбер – 6:2, 4:6, 6:2.

Наступною суперницею Снігур стане ще одна представниця Туманного Альбіону Джоді Анна Барредж (№216 WTA).