ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА ЧВЕРТЬФІНАЛІСТКА AUSTRALIAN OPEN. СВІТОЛІНА ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ.

ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА ЧВЕРТЬФІНАЛІСТКА AUSTRALIAN OPEN

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№93 WTA) вийшла до ¼ фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. У четвертому раунді австралійського мейджора українка обіграла Вікторію Азаренка (№22 WTA) - 7:6(6), 6:4.

Матч тривав 2 години і 10 хвилин.

Це була четверта очна дуель тенісисток. Рахунок зрівнявся - 2-2.

Зазначимо, у першій партії Даяна програвала з брейком 3:5, однак зрівняла рахунок взявши всуху подачу суперниці.

У 12 геймі Ястремська врятували два сетболи на прийомі.

Українська тенісистка вперше в кар'єрі пробилась до чвертьфіналу турніру Grand Slam.

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ НА AUSTRALIAN OPEN 2024

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№23 WTA) завершила виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії. У матчі ⅛ фіналу проти Лінди Носкової (№50 WTA) з Чехії наша прима за рахунку 3:0 на користь суперниці через травму була змушена припинити боротьбу.

Після другого гейму Світоліна взяла медичний тайм-аут через болі у спині. Втручання медичного працівника не допомогло Еліні. Тож українська тенісистка відігравши ще один гейм прийняла рішення знятися.

За підсумками Australian Open Світоліна має шанс повернутись до топ-20 світового рейтингу. Зараз вона на 19-й позиції.

У ¼ фіналу переможниця зіграє проти Даяни Ястремької. Матч заплановано на вівторок 23 січня.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Australian Open. Змішаний розряд. 1/16 фіналу. Сандерс С. / Ебден М. (1) - Кіченок Л. / Павіч М. - 6:3, 6:2. Юніорки. Парний розряд. 1/16 фіналу. Котляр Є. / Станкевіч М. - Денчева Р. / Янева Є. - 1:6, 6:0, 10:5.

Challenger. Пунта-дель-Есте. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Крутих О. (№297 ATP) - Табернер К. (№359 ATP) - 4:6, 4:6.