Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Чи зможе Джокович зіграти в Австралії? Домінік Тім не їде в Австралію.

 

Домінік Тім не їде в Австралію

1 січня в Сіднеї стартує ATP Cup. Однак вчора стало відомо, що у змаганні не візьме участь збірна Австрії через відсутність у складі команди гравців, що займають місця в топ-250 рейтингу ATP.

Така ситуація склалась через лідера команди Домініка Тіма. Австрієць тривалий час відновлювався після травми зап'ястя. В останній момент спортсмен вирішив все ж не їхати до Австралії. Тім вирішив повернутись на корт наприкінці січня, взявши участь у турнірі, що пройде в Кордові (31.01 - 6.02).

На кінець року австрійський тенісист посідає 15 місце у рейтингу ATP. За підсумками стартуючого Australian Open Тім опиниться за межами четвертого десятку.

Планувалось, що в ATP Cup лідера збірної замінить Денніс Новак (№119 ATP). Однак тенісист відмовився за станом здоров'я.

Відповідно до жеребкування австрійці потрапили до групи B разом із збірними Італії, Росії та Австралії.

 

Чи зможе Джокович зіграти в Австралії?

Організатори Australian Open ведуть перемовини з владою штату Вікторія з приводу участі Новака Джоковича у Відкритому чемпіонаті Австралії. Директорат турніру намагається отримати для першої ракетки світу медичний відвід.

Нагадаємо, що окрім вакцинованих в Australian Open 2022 зможуть взяти участь тенісисти, які перехворіли на коронавірус після 31 липня 2021 року, або ті спортсмени у кого після першої дози виникли серйозні побічні ефекти - перикардит, міокардит тощо. Однак наголошується, що побічний ефект вважається серйозним, якщо після нього виникла потребу у госпіталізації.

Новак Джокович перехворів на коронавірус у червні 2020 року і після цього його статус вакцинації не розголошується.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!