Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Чотири українки в заявці у парному розряді Australian Open. Новий тренерський штаб Еліни Світоліної.

 

 

Новий тренерський штаб Еліни Світоліної

Перед стартом нового сезону перша ракетка України Еліна Світоліна презентувала свою нову команду. До її складу увійшли тренер Андіс Юшка, тренер-консультант Гюнтер Бреснік та тренер з фізичної підготовки Юрій Жураковський. Саме з цими фахівцями українська тенісистка проходить передсезонні збори.

36-річний Андіс Юшка після закінчення кар'єри гравця працював тренером Аманди Анісімової та Єлени Остапенко.

Австрієць Гюнтер Бреснік впродовж кількох десятків років був наставником Патріка Макінроя, Анрі Леконта, Бориса Беккера та Домініка Тіма. Паралельно Бреснік тренує чоловіка Світоліної Гаеля Монфіса. Варто зазначити, що до 16 років австрійський фахівець не грав в теніс. Замолоду Бреснік планував стати лікарем. Але після кількох семестрів вирішив зосередитись на тренерській діяльності.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Світоліна припинила 5-річну співпрацю з тренером Ендрю Беттлсом.

 

 

 

Чотири українки в заявці у парному розряді Australian Open

Чотири українських тенісистки зіграють у парному розряді на Відкритому чемпіонаті Австралії. У списку учасниць сестри Кіченок. Людмила заявилась на турнір в дуеті з представницею Латвії Єленою Остапенко (на фото).

Її сестра Надія гратиме з Санією Мірзою з Індії. Ангеліна Калініна виступить в тандемі з росіянкою Варварою Грачовою, а Марта Костюк з ще однією представницею Росії Анною Калінською.

У 2022 році  Australian Open пройде з 17 до 30 січня.

 

 

На Australian Open працюватиме система Hawk-Eye Live

На стартуючому у січні Australian Open на кортах не буде лінійних суддів. Таке рішення прийняла Федерація тенісу Австралії з метою обмеження кількості людей на корті в час пандемії. Їх замінить система Hawk-Eye Live.

Окрім того всі болбої, які працюватимуть на матчах, повинні бути вакциновані. Тенісисти самі підходитимуть до своїх рушників, щоб до мінімума скоротити контакти з обслуговуючим персоналом.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!