Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Чотири + одна - вболіваємо за Катерину Козлову.

Чотири + одна - вболіваємо за Катерину Козлову

У понеділок в Індіан-Веллс стартували матчі кваліфікації до найпрестижнішого турніру серії WTA / ATP 1000 - BNP Paribas Open. Через світову пандемію змагання проводяться у незвичну пору року. Зазвичай турнір в Каліфорнії проходить щороку у березні. Але цього разу дату його початку було вирішено перенести через епідеміологічну ситуацію.

До честі організаторів змагань, вони змогли гарантувати призовий фонд на рівні 2019 року. Його загальна сума становить $16 718 910. Індіан-Веллс єдиний турнір категорії WTA / ATP 1000, що не пішов на зменшення призових.

В основній сітці BNP Paribas Open Україну представлятимуть чотири тенісистки. У заявці присутні Еліна Світоліна, Марта Костюк, Ангеліна Калініна і Даяна Ястремська. Катерина Козлова спробує проторувати собі шлях через кваліфікації. Вчора українка, сіяна у відборі 15-ю, зіграла матч проти німкені Тетяни Марії (№216 WTA). Козлова без зайвих проблем переграла опонентку - 6:3, 6:1.

Фінал кваліфікації відбудеться сьогодні. Суперницею нашої тенісистки буде Ясміне Паоліні з Італії (№63 WTA).

Нагадаємо, що у 2020 році турнір не проводився. Чинними чемпіонами Індіан-Веллс залишаються Домінік Тім та Б’янка Андреєску.

 

Цікаві факти про турнір в Індіан-Веллс:

  • Чи знаєте ви, що права на турнір в Індіан-Веллс належать Ларрі Еллісону, главі корпорації Oracle.
  • Перших два роки (1974, 1975) турніри проводились у місті Тусон (Аризона). Лише з 1987 року змагання остаточно переїхали до Індіан-Веллс.
  • Найчастіше перемогу на турнірі здобували Новак Джокович та Роджер Федерер - по 5 титулів.
  • Головний корт турніру вміщує 16 тисяч глядачів. Це втричі більше за населення самого міста. Кількість жителів у Індіан-Веллс становить 5370 чоловік.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!