Бернарда Пера завойовує перший титул у кар'єрі. Олександр Овчаренко здобуває титул на турнірі в Словенії.

Бернарда Пера завойовує перший титул у кар'єрі

У неділю, в столиці Угорщини Будапешті фінішував грунтовий турнір серії WTA 250. У боротьбі за титул зійшлись тенісистки, які займають місця за межами першої сотні. Американка Бернарда Пера (№130 WTA) вперше в кар'єрі потрапила до фіналу турніру під егідою WTA. Її суперницею стала сербка Александра Круніч (№105 WTA).

Вирішальний матч завершився на користь Пери - 6:3, 6:3.

З урахуванням кваліфікації американська тенісистка виграла поспіль 7 матчів не віддавши суперницям жодного сету.

В оновленому рейтингу WTA Бернарда Пера посідає 81-у сходинку.

Катерина Байндль поступається у фіналі кваліфікації на турнірі в Гамбурзі

Сьогодні, у Гамбурзі стартує грунтовий тенісний турнір серії WTA 250. Катерина Байндль буде єдиною представницею України, яка братиме участь у змаганні.

Турнірний шлях тенісистки розпочався на стадії кваліфікації, де українка була посіяна під першим номером. Катерина впевнено подолала перший раунд здолавши Дею Херджелаш з Боснії та Герцеговини - 6:0, 6:1.

Вчора українська тенісистка провела вирішальну зустріч за місце в основному раунді. Її суперницею була німкеня Сабіне Лісіцкі. Попри перемогу у першій партії Байндль не змогла розвинути успіх і програла - 6:3, 4:6, 6:7(5).

Незважаючи на поразку Катерина все ж зіграє в основній сітці турніру. Українка отримала статус лакі-лузера та замінить угорку Далму Галфі, яка знялась через травму.

Олександр Овчаренко здобуває титул на турнірі в Словенії

У словенській Літії в минулу неділю завершився грунтовий турнір серії ITF LITIJA OPEN 2022. У вирішальному матчі на корт вийшли перший сіяний аргентинець Хуан Пабло Пас та українець Олександр Овчаренко.

У напруженому трисетовому поєдинку перемогу здобув Овчаренко - 6:1, 6:7(6), 6:3

Це лише другий титул в кар'єрі українського тенісиста.

Нагадаємо, не так давно, 3 липня, 20-річний спортсмен тріумфував на турнірі в Бергамо.