Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Australian Open 2021 — досягнуто попередніх домовленостей

Australian Open 2021 — досягнуто попередніх домовленостей

Федерація тенісу Австралії і уряд штату Вікторія дійшли згоди щодо організації карантину на час проведення Відкритого чемпіонату Австралії. Згідно з офіційних домовленостей Australian Open буде проведено з 8-го по 21-е лютого.

Гравці, які прийматимуть участь у турнірі, зобов'язані прибути до Австралії в проміжку з 15 по 17 січня. До 31 січня тенісисти перебуватимуть на карантині.Всі учасники змагань на час карантинних заходів постійно перебуватимуть у своїх готельних номерах, за винятком п'яти годин відведених для тренувань на корті, у тренажерному залі чи відновлювальним процедурам.

Весь тренувальний процес відбуватиметься на території Мельбурн Парк (Melbourne Park).

Для тренувань будуть сформовані групи з чотирьох чоловік - два гравці (учасники турніру) та супроводжуючі їх особи. Якщо у когось з них тест на Covid-19 дасть позитивний результат — вся четвірка проведе 14 днів у карантині.

Під час карантину тести на коронавірус будуть проводитись п'ять разів — в перший, третій, сьомий, десятий та 14-ий дні.

У випадку загострення епідеміологічної ситуації проведення Australian Open може бути скасовано.

 

Українські тенісисти на кортах планети

Український тенісист Віталій Сачко завершив виступи на турнірі серії Challenger в бразильському Кампінасі.  В стартовому раунді він поступився в трьох сетах аргентинцю Ренсо Оліво — 7-6(3), 0-6, 4-6.

Тенісисти провели на корті 2 години і 31 хвилину.

 

Марта Костюк прийняла рішення не брати участь у Al Habtoor Tennis Challenge — турнірі з призовим фондом в $100 тисяч, що з наступного тижня стартує на кортах Дубаї. З українок у кваліфікації може зіграти лише Ангеліна Калініна.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!