Андрій Рубльов здобуває четвертий титул в сезоні

В Санкт-Петербурзі завершився турнір серії ATP-500. В фіналі змагань зустрілися господар кортів росіянин Андрій Рубльов та хорват Борна Чорич. Це була четверта очна зустріч тенісистів на кортах. До фінального протистояння росіянин не віддав Чоричу жодного сета.

Фінал турніру пройшов в напруженій боротьбі. В першому сеті дійшло до тай-брейка і здавалось, що хорват здобуде перемогу ведучи 5:2, однак Рубльову вдалось переламати хід матчу, вигравши п'ять розіграшів поспіль — 7-6(5). Долю другого сету вирішив єдиний брейк за рахунку 2:2. Чорич припустився двох подвійних помилок на своїй подачі віддавши гейм супернику. Цього виявилось достатньо для Рубльова, щоб довести гру до перемоги — 6-4.

За 25-річну історію турніру в Санкт-Петербурзі, Рубльов став лише п'ятим росіянином якому вдалось виграти титул переможця на кортах “Сібур Арени”. До нього це вдавалось Кафельнікову (1995), Сафіну (2000,2001), Южному (2004) та в минулому році Даніїлу Медвєдєву. Для Рубльова це четвертий титул в цьому сезоні. За цим показником він наздогнав Новака Джоковича.

Відповідно до оновленого рейтинга ATP, Рубльов вперше в кар'єрі став 8-ю ракеткою світу. Завдяки перемозі в турнірі росіянин обійшов М. Берретіні та Д. Шварцмана. Окрім того Андрій Рубльов маючи 3429 очок веде перед в гонитві за двома вакантними путівками на Підсумковий чемпіонат ATP в Лондоні. Окрім вищезгаданих тенісистів  на поїздку до Лондона  претендують Монфіс, Шаповалов, Баутіста-Агут, Карреньо-Буста, Гоффен.

До кінця сезону пройдуть ще турніри в Антверпені, Кельні, Відні, “Мастерс” в Парижі і ATP-250 в Софії. Тож у росіянина найбільш реальні шанси на потрапляння до заповітної вісімки.