Еліна Світоліна - півфінал з гірким присмаком

Еліна Світоліна - півфінал з гірким присмаком

У Токіо наступає пора вирішальних баталій у тенісистів. Вчора на кортах «Аріаке теніс парк» пройшли півфінальні двобої серед жінок. У першому матчі зустрічались Белінда Бенчіч (№12 WTA) та тенісистка з Казахстану Єлена Рибакіна (№20 WTA). Трисетовий поєдинок завершився перемогою швейцарської тенісистки - 7:6, 4:6, 6:3.

Варто зазначити, що Бенчіч потрапила ще й до фіналу парного розряду. В дуеті з Вікторією Голубіч дівчата змагатимуться за золоті нагороди з чеським тандемом Барбора Крейчікова / Катеріна Сінякова.

У другому півфіналі Ігор грали перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) та чеська тенісистка Маркета Вондроушова (№42 WTA). З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що суперниця перебуває у чудовій формі. Під час розіграшів Вондроушова часто грала вкороченими. Еліна була змушена виходити до сітки і досить часто помилялась із завершальним ударом. Впродовж матчу Світоліна припустилась 29 невимушених помилок (у суперниці 18). Фінальний рахунок протистояння 6:3, 6:1 на користь чеської тенісистки.

Тож тепер у суботу в матчі за бронзові нагороди наша спортсменка зустрінеться з Єленою Рибакіною. Впродовж останніх років тенісистки двічі зустрічались на корті. Рахунок особистих зустрічей рівний. У 2020 році на турнірі в Страсбурзі Світоліна здолала Рибакіну у фіналі - 6:4, 1:6, 6:2. Місяць тому жереб вдруге звів спортсменок. Цього разу в другому колі Істборна. Рибакіна перемогла - 6:4, 7:6(3).

Чарльстон - Катерина Бондаренко впевнено долає другий раунд

У Чарльстоні триває жіночий тенісний турнір серії WTA 125 LTP Women's Open. Призовий фонд змагання складає $115,000. Серед учасниць єдина представниця від України Катерина Бондаренко. Українська тенісистка у другому раунді впевнено обіграла австралійку Медісон Інгліс - 6:3, 6:2.

У чвертьфіналі Катерина гратиме проти американки Емми Наварро (№349 WTA). Остання на шляху до чвертьфіналу здолала співвітчизницю Алексу Глеч - 6:3, 6:3.