Переможна хода українок в Чикаго

Переможна хода українок в Чикаго

На хардовому турнірі WTA 250 в Чикаго вчора відбулись чвертьфінальні поєдинки. В одному з матчів за місце в півфіналі змагалися перша ракетка України Еліна Світоліна та француженка Крістіна Младенович. Гра відбувалась за тотальної переваги української тенісистки і завершилась розгромом суперниці - 6:1, 6:0.

Це була перша перемога Світоліної над опоненткою. До цього наша тенісистка двічі поступалася суперниці. Востаннє в 2019 році на турнірі в Чженчжоу.

Сьогодні на турнірі відбудеться півфінальний поєдинок Світоліної проти Ребекки Петерсон з Швеції (№59 WTA). Це буде перше очне протистояння тенісисток на корті.

Ще одна представниця України Марта Костюк не змогла дограти чвертьфінал проти росіянки Варвари Грачової. Матч було призупинено через настання темряви за рахунку - 7:6(4), 3*:5.

Окрім матчів в одиночному розряді сьогодні в Чикаго на нас чекатиме український фінал серед пар. У вирішальному матчі зустрінуться дует у складі Надії Кіченок і Ралуки Олару та україно-японський тандем Людмила Кіченок / Макото Ніномія. Тож незалежно від того хто переможе, титул здобуде українка.

Кваліфікація US Open - українці припиняють боротьбу

Другий раунд кваліфікації до Відкритого чемпіонату США став нездоланним бар'єром для двох представників українського тенісу. Найбільші шанси на продовження боротьби мав Ілля Марченко. Наш тенісист виграв перший сет у чеха Іржи Легечки (№192 ATP) - 6:4. У другому справа дійшла до тай-брейку. Ілля мав два матч-пойнти, але жоден з них не реалізував. Суперник виграв - 12:10. У третьому сеті долю поєдинку вирішив єдиний брейк Легечки у 7-му геймі. Рахунок матчу 6:4, 6:7(10), 4:6 на користь суперника.

Останні надії вболівальників покладалися на Лесю Цуренко. Але й вона програла свій матч словачці Анні-Кароліні Шмідловій (№92 WTA) - 6:4, 3:6, 5:7.