Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Віталій Сачко у чвертьфіналі Ортізея. Мілан. Визначено пари півфіналістів.

Віталій Сачко у чвертьфіналі Ортізея

Цими днями в італійському Ортізеї триває чоловічий тенісний турнір серії Challenger. У змаганні бере участь український тенісист Віталій Сачко (№245 ATP). Вчора спортсмен провів поєдинок другого кола проти хорвата Борни Гойо (№281 ATP). Українець впевнено здолав супротивника з рахунком 6:2, 6:4. Матч тривав 1 годину і 7 хвилин.

Сьогодні Сачко зіграє у чвертьфіналі з боснійцем Мірзою Башичем.

Мілан. Визначено пари півфіналістів

В Мілані визначились півфіналісти тенісного турніру Next Gen Finals. В групі «A» перше місце впевнено посів Карлос Алькарас Гарафія. Вчора він обіграв Хуана Мануеля Серундоло - 4:0, 4:1, 2:4, 4:3(3). Загалом у трьох поєдинках іспанець сукупно віддав суперникам лише один сет. Друге місце зайняв американець Брендон Накашима, обігравши у третьому турі данця Хольгера Руне - 3:4(3), 4:1, 4:1, 4:3(1).

У групі «B» до півфіналу вийшли два Себастьяни - американець Корда та аргентинець Баес. Останній має найнижчий рейтинг серед восьми учасників турніру. Вчора Баес у вирішальному матчі за місце в плей-оф переміг французького тенісиста Уго Гастона - 4:3(2), 4:2, 4:2.

Сьогодні на турнірі відбудуться півфінали. Карлос Алькарас Гарафія гратиме з Себастьяном Баесом, а Брендон Накашима поміряється силами із співвітчизником Себастьяном Кордою (на фото).

Паула Бадоса та Марія Саккарі впевнено стартують у Гвадалахарі

Вчора у Гвадалахарі взяв старт квартет тенісисток з групи Чічен-Іца. Перший матч проходив за участі Марії Саккарі та Іги Свйонтек. Грецька тенісистка здобула впевнену перемогу - 6:2, 6:4. Для спортсменок це було третє очне протистояння і ще жодного разу представниці Польщі не вдалось виграти бодай сет.

У другому поєдинку ігрового дня на корт вийшли білоруска Аріна Сабаленко та іспанка Паула Бадоса. У серпні цього року дівчата вже мали можливість зіграти між собою на турнірі в Цинциннаті. Тоді гра закінчилась на користь іспанської тенісистки - 5:7, 6:2. 7:6(4).

Як на диво, 23-річна Бадоса (на фото) і цього разу напрочуд легко за 1 годину і 17 хвилин впоралась із своєю суперницею. Рахунок матчу 6:4, 6:0.