Кіченок перемагає в Чарльстоні. «Спадкоємець Надаля» тріумфує на кортах Маямі

«Спадкоємець Надаля» тріумфує на кортах Маямі

У неділю в Маямі фінішував чоловічий тенісний турнір серії «Мастерс» Miami Open presented by Itau. У вирішальному матчі зійшлися 18-річний іспанець Карлос Алькарас Гарафія і 23-річний норвежець Каспер Рууд. Для тенісистів це було друге очне протистояння. Вперше турнірні шляхи спортсменів перетнулись 9 квітня 2021 року у чвертьфіналі турніру в Марбельї. Тоді перемогу здобув іспанський тенісист -  6:2, 6:4.

Цьогоріч Карлос Алькарас Гарафія знову виявився більш майстернішим на корті. Рахунок фінального протистояння - 7:5, 6:4. Окрім титулу переможця турніру на іспанського тенісиста очікував чек на $ 1,2 млн.

Впродовж турніру іспанський тенісист в шести матчах віддав суперникам лише один сет. У чвертьфіналі відвоювати партію у майбутнього переможця вдалось сербу Міоміру Кецмановичу.

В оновленому рейтинг-листі ATP чемпіон Маямі посідає 11-е місце. Його суперник Каспер Рууд на сьомій позиції.

Надія Кіченок впевнено перемагає на шляху до основної сітки турніру в Чарльстоні

В понеділок за океаном стартує перший у поточному сезоні грунтовий тенісний турнір серії WTA 500 Credit One Charleston Open. В основній сітці заявлені три представниці України Ангеліна Калініна, Катаріна Завацька та Надія Кіченок. Остання завоювала це право пройшовши два кола кваліфікації.

В неділю Надія Кіченок у фіналі кваліфікаційного раунда напрочуд легко переграла господарку кортів американку Кетрін Харрісон (№269) - 6:1, 6:0. На жаль не змогла підтримати її успіх сестра Людмила. Українка поступилась ще одній представниці Сполучених Штатів Франчесці Ді Лоренцо (№192) - 7:6(3), 4:6, 4:6.

Сьогодні в Чарльстоні пройдуть матчі першого кола змагань. Катаріна Завацька зіграє стартовий поєдинок проти китаянки Юе Юань. Ангеліна Калініна побореться з представницею Білорусі Александрою Саснович, а Надія Кіченок спробує продовжити свою переможну серію у двобої з норвежкою Ульрікке Ейкері.

Олексій Крутих перемагає на старті кваліфікації іспанського челенджера

Сьогодні в Мурсії стартував чоловічий тенісний турнір серії ATP Challenger Costa Cálida Región de Murcia. Призовий фонд змагання складає €45,730.

Два українських тенісисти Олексій Крутих та Владислав Орлов розпочали свій турнірний шлях з кваліфікації. На жаль вже після першого матчу був змушений пакувати валізи Орлов. Український тенісист програв іспанцю Даніелю Меріді Агілару - 3:6, 6:7(2). Натомість Олексій Крутих продовжує боротьбу за місце в основній сітці змагань. У півфіналі кваліфікації український тенісист переміг іспанця Бенджаміна Вінтера Лопеса - 6:3, 6:3.

Сьогодні на Крутих чекає фінал проти Крістофера Хеймана (Нідерланди).