Звєрєв у півфіналі. Яннік Сіннер дає бій фавориту турніру. Стаховський у чвертьфіналі французького челенджера

Александр Звєрєв у півфіналі. Яннік Сіннер дає бій фавориту турніра

У Турині триває груповий етап Підсумкового турніру ATP. Вчора було зіграно два заключні матчі у Червоній групі. Першими на корт вийшли Александр Звєрєв та Хуберт Хуркач. Німецький тенісист відносно легко здобув другу перемогу в турнірі - 6:2, 6:4.

Таким чином, Звєрєв, посівши 2-е місце в групі, у півфіналі зіграє проти першої ракетки світу Новака Джоковича.

У напруженій боротьбі пройшов другий матч вчорашнього ігрового дня між Даніїлом Медвєдєвим та Янніком Сіннером. Попри поразку у першому сеті з рахунком 0:6 італійський тенісист дав справжній бій одному з фаворитів турніру. У другій партії на тай-брейку Сіннеру вдалось схилити шальки терезів на свою користь - 7:6(7:5). Тож доля матчу вирішилась у третьому сеті. На жаль італійцеві не судилось здобути перемогу. Хоча шанси для цього у нього були. Впродовж вирішальної партії Сіннер вів з брейком, а на черговому тай-брейку не реалізував два матчболи. Підсумковий рахунок 6:0, 6:7(5), 7:6(8) на користь Медвєдєва. Для розподілу місць в групі цей матч не мав суттєвого значення оскільки імена учасників півфіналу були вже відомі.

Сергій Стаховський у чвертьфіналі французького челенджера

У містечку По, що на півдні Франції, триває чоловічий тенісний турнір серії Challenger. Вчора відбулись матчі другого кола. Відразу три українських тенісисти вийшли на корт для того щоб зіграти свої чергові матчі. Першим за розкладом розпочав Віталій Сачко. Його суперником став сіяний на турнірі шостим Максим Крессі. Попри те, що українець виграв перший сет 6:0 загальну перемогу святкував американський тенісист. Рахунок матчу 0:6, 6:1, 6:1 на його користь.

Не зміг пробитись до чвертьфінальної стадії Георгій Кравченко. Щоправда суперник у нього був серйозний - молдовський тенісист Раду Албот (№137 ATP). У другій партії український тенісист мав непоганий шанс зачепитись за сет. Кравченко вів в рахунку 4:2, але не зміг втримати мінімальної переваги програвши поспіль чотири гейми. Рахунок протистояння - 6:7(2), 4:6.

Порадував Сергій Стаховський. У поєдинку другого раунду він здолав власника вайлд-кард француза Дана Аддеда (№413 ATP) - 6:4, 4:6, 6:4. Сьогодні у чвертьфіналі українець спробує перемогти словака Норберта Гомбоша.

Крім одиночного розряду Стаховський у дуеті з Денисом Молчановим потрапив до півфіналу парного розряду. Сьогодні на українських тенісистів очікує гра проти пакистано-іспанського тандему у складі Айсама-уль-Хак Куреші та Давида Вегі Ернандеса.